X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CIĄŻA
Odpowiedz

CIĄŻA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mela66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2023, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam dość głupie pytanie i proszę o konkretną odpowiedź bez śmiania się, ostatni stosunek odbyłam 14 grudnia, pozniej styczeń luty aż do dziś nic, robiłam dwie bety jedna 6 tyg po stosunku wyszła 0.1 druga 8 tyg po stosunku wyszła też 0.1 byłam u ginekologa 9 tyg po stosunku nic nie zauważył oraz u innego ginekologa 11 tyg po tym stostosunku też nic nie zauważył, 45 testów negatywnych oprócz dwóch które zamówiłam przez internet po czasie 20 min wyszła słaba kreska, ale odrazu dzień po tym poszłam na bete I wyszła ujemna, czy musze powtarzac test usg i te bety, miałam 3 krawienia ale nie były one takie jak moje miesiaczki, zaznaczę ze mam wysoka prolaktynę i podejrzenie hiperpolaktykemi ale przez te dodatnie testy po czasie nic do mnie nie przemawia i nie wiem co mogę jeszcze zrobić by miec pewność czy te 11 tyg po stosunku na usg i te bety to wystarczający czas, proszę o normlane odpowiedzi wiem i tak dużo mam nerwów i psychicznie już nie wiem co myśleć.oprócz tego mam chyba powoli depresje , prosiłabym o poważne odpowiedzi nie wyśmiewanie się, dziękuję i pozdrawiam

  • kropeczek Autorytet
    Postów: 927 832

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • Vilka Autorytet
    Postów: 787 429

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2023, 09:52

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Mela66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo was przeprszam ale chciałam spytać czy mogę już mieć milard pewności?? Przez ten test po czasie co wyszła kreska , coś mi się pomieszało , chyba muszę się do psychologa umówić, czyli waszym zdaniem nie ma już szans na ciążę i mogę ją wykluczyc

  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 367 241

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że w tej sytuacji trzeba zrobić badania bo to są zaburzenia cyklu. Proszę iść do ginekologa i nie wydawać już pieniędzy na testy i badania bety.

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 787 429

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety były negatywne, lekarze ciąży nie widzieli, to czego ci jeszcze potrzeba? Nie jesteś w ciąży.

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Mela66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo chciałabym już mieć milard pewność I dlatego

  • Mela66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może panikuje za bardzo

  • Usiasia Autorytet
    Postów: 580 172

    Wysłany: 4 marca 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela66 wrote:
    zaznaczę ze mam wysoka prolaktynę i podejrzenie hiperpolaktykemi
    W tej sytuacji nie zastanawiałabym się czy jestem w ciąży tylko pędem leciała do lekarza. O ile za wysoka ta prolaktyna? Z tym akurat nie ma żartów. Tak przy okazji - z wysoką prolaktyną bardzo ciężko zajść w ciążę i krwawienia często są nieregularne.

    preg.png

    28.11.2022 - II
    21.12.2022 - jest 💓
  • Mela66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 marca 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ciążę moge wykluczyć ?

  • ol.ga Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 4 marca 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całą pewnością nie jesteś w ciąży. Pamiętaj, że na każdym teście jest napisane, po ilu minutach trzeba sprawdzić wynik. Później w teście mogą zachodzić reakcje chemiczne zupełnie niezwiązane z ciążą lub jej brakiem, a które mogą powodować pojawienie się drugiej kreski. Dlatego sprawdzanie testu po 20 minutach jest kompletnie niewiarygodne. To nie były testy pozytywne.
    Jeśli tego typu lęki przed ciążą Ci towarzyszą mimo braku realnego ryzyka, zachęcam do zajrzenia na stronę Grupy Ponton: https://ponton.org.pl/ciaza/, a także do poszukania wsparcia psychologicznego (szczególnie że piszesz, że mierzysz się z depresją).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ