X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Chore zatoki w ciąży
Odpowiedz

Chore zatoki w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 lutego 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem na początku ciąży. Borykam się z okropnym katarem zatokowym chyba już z tydzień. Robię sobie inhalacje z solą fizjologiczną ale praktycznie w ogóle to nie pomaga. Co Wy dziewczyny brałyscie na zatoki, co Wam pomogło?

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam juz 2 razy..... i 2 razy zakonczyzło sie antybiotykiem niestety :( spróbuj na poczatek irrigasin płukanki rano i wieczorem, sinulan express tez mi troche pomagał, ale jak to nie pomoze to niestety antybiotyk jest lepszy niz ogólne zapalenie w organizmie. Duzo zdrówka!

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 18 lutego 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomagał sunipret 3x2 tabletki.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • PannaJoanna Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 18 lutego 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem na początku ciąży. Borykam się z okropnym katarem zatokowym chyba już z tydzień. Robię sobie inhalacje z solą fizjologiczną ale praktycznie w ogóle to nie pomaga. Co Wy dziewczyny brałyscie na zatoki, co Wam pomogło?

    Hej Ani0nka :) Ja przeszlam paskudne przeziebienie w 14tym tygodniu. Pomogla mi kanapka z zabkiem czosnku 2x dziennie, herbata z sokiem z malin i mleko z miodem (wiadrami) :) Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia

    7cbc0e7858.png[/url]
    c9b9c58053.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ