X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Cholestaza
Odpowiedz

Cholestaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są tu mamusie które w ciąży się z tym zmagaly? Jestem w 23 tc i dzisiaj kwasy 17.7.... Próby wporzadku. Jestem załamana

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 listopada 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszła,ale w 38 tygodniu..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszła na początku 36 tc z córką... w drugiej ciąży z synkiem dietka niskotłuszczowa tzw wątrobowa (wygoogluj sobie) i ostropest piłam i wszystko było ok do samego końca. A wszędzie czytałam, że dopadnie mnie i to dużo wcześniej.. :-) Współczuję, ale to da się zbić dietą, więc jest nadzieja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2019, 21:44

    da8300b52b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ