X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Chłopiec czy dziewczynka?
Odpowiedz

Chłopiec czy dziewczynka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie zachcianki? Czy sprawdza sie u was słodkie na dziewczynkę i kwaśne na chlopca? Ja w pierwszej ciązy jadłam śledzie i zagryzałam czekoladą, wszyscy mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopak :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odrzuciło od słodkiego całkowicie na początku - wolałam kanapkę z szynką niż batonika ;) I jest chłopak. W pierwszej ciąży objadałam się słodyczami, nawet w nocy skradałam się po ciastka - pierworodna to dziewuszka ;)

    pa2 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:27

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/zachcianki,5876.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/zachcianki-a-zabobony,5188.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/wierzenia-i-przesady-polakow-o-ciazy-porodzie-i-pologu,2648.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/jaka-plec-dziecka-przeczucia,37.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/plec-dziecka,260.html

    Proponuję najpierw wpisać w wyszukiwarkę to czego szukamy bo po bo powielać tematy?

    Robotka1, Eklerka lubią tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie w pierwszym trymestrze słodkie mogło nie istnieć, wręcz mnie odrzucało na samą myśl. Teraz już ten wstręt do słodkiego minął. Czekam na dwóch chłopców :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogłabym jeść słodkie non stop, zwłaszcza czekoladę, ciastka i czekoladowe batoniki :D i bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przebieg drugiej ciąży wygląda wręcz identycznie jak pierwszej. Brak nudności, wymiotów. Takie same zachcianki (głównie na słodkie), takie same komplikacje (niewydolność ciśnieniowo-szyjkowa). Pierwszy urodził się syn, a teraz czekam na córkę. Także w ogólnie nie widzę jakiejkolwiek relacji między zachciankami, przebiegiem ciąży, wyglądem brzucha a płcią.

    Bardziej przemawia do mnie moment starań o dziecko, w pierwszej ciąży - starania, przed, w dniu owulacji i po niej, teraz w drugiej starania zakończone na 3 dni przed owulacją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2015, 12:45

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 1 ciąży- ogórki kiszone i mięcho- chłopak
    teraz 2 ciąża - słodkieee !! przez całe życie tyle słodkiego nie zjadłam jak teraz :P - dziewczynka
    także u mnie się zabobony sprawdzają ;))

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ