Promocja!

Wykup abonament z dostępem Premium do Twojego Kalendarza Ciąży od teraz do końca miesiąca, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mmma
Ekspertka
95

Wysłany: 16 października, 12:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Dziewczyny po cc, masowalyscie jakos swoja blizne? Czytalam o masazu blizny, to moja pierwsza ciaza i nieplanowane cc dlatego nie wiem jak z ta blizna postepowac.

Chodzi mi o rehalibitacje blizny po CC.

Wiadomość wyedytowana przez autora 16 października, 14:40

wff2vcqg8fwq8wkw.png
bfaregz2q87bi36l.png

Leira
Autorytet
767

Wysłany: 16 października, 15:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie każda blizna wymaga rehabilitacji. Ja swoją myłam tylko szarym mydłem w kostce (nie żadnym w płynie) i goiło się błyskawicznie. Aczkolwiek uśmiech pod pępkiem zostanie do końca życia ;)

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

edwarda20
Autorytet
1480

Wysłany: 16 października, 15:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Blizne mylam plynem do higieny intymnej. Nie masowalam jej. Tez sie super szybko zagoila. Aktualnie jest ciut rozowa, prawie biala, malutko ja widac.

dqprqps6kaqxmc83.png
55 cm, 3300 g.

Majowa92
Debiutantka
6

Wysłany: 16 października, 16:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Słyszałam, że fajnie na blizny i regenerację ciała po zabiegach działają kąpiele w soli termalnej. Ogólnie przyspieszają regenerację skóry i działają bakteriobójczo. Może warto spróbować? Nawet jeżeli blizna całkowicie nie zniknie, to chociaż się zrelaksujesz w przyjemnej kąpieli i będziesz miała czas dla siebie :)

xrot90bvw7qkneii.png

Mmma
Ekspertka
95

Wysłany: 26 października, 19:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Jestem 3msc po cc i mam zrosty, wczoraj gin mnie uswiadomila. Boli mnie to ale musze zająć się rehabilitacja blizny. Wczoraj gin pokazala mi jak to cwiczyc. Niestety tak czulam, boli ale trzeba dzialac zeby sie rozkleilo i odeszlo w koncu bo mam wklesly usmiech i ciagnie mnie.

wff2vcqg8fwq8wkw.png
bfaregz2q87bi36l.png

Lavendova
Autorytet
1160

Wysłany: 27 października, 13:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mmma napisała:
Hej. Jestem 3msc po cc i mam zrosty, wczoraj gin mnie uswiadomila. Boli mnie to ale musze zająć się rehabilitacja blizny. Wczoraj gin pokazala mi jak to cwiczyc. Niestety tak czulam, boli ale trzeba dzialac zeby sie rozkleilo i odeszlo w koncu bo mam wklesly usmiech i ciagnie mnie.

Co znaczy zrosty? W srodku czy jak?

hzixp1.png
Emilia 06.08.2018 <3 3435 g i 53 cm
Olivia 13 lat
Nicolette 8 lat

ines.
Autorytet
755

Wysłany: 31 października, 11:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja nic nie robiłam i wszystko się super zagoiło, ale to kwestia indywidualna.

małe zaskoczenie rośnij zdrowo <3
7t2d <3 16mm
8599yx8doiv4lhxn.png
Bąbelek <3 10mm -> 23 mm -> 50 mm -> 460 g -> 820 g -> 1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g
bl9csg187m7u0oqa.png

Agusia_pia
Autorytet
716

Wysłany: 3 listopada, 20:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
moja blizna wygląda ok jest różowa ale nie jest gładka tylko taki jest z niej wałeczek na środku jest płaska a dalej znowu lekko wypukła. ja myłam szarym mydłem. a na usg ginka ost powiedziała że zrosło się ok wszystko jest w normie

Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
f2wli09kp389mgzi.png

Mmma
Ekspertka
95

Wysłany: 5 listopada, 09:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tez mam zagojona ale chodzi o zrosty czyli razem z cieciem zeosly sie tkanki w srodku i dlatego jest ta faldka. Poprawna blizna to plaska blizna, nic nie ciagnie, moja jest nieruchoma, zrosnieta ze wszystkim co bylo po drodze. Poprawna blizna odchodzi po zlapaniu skory, a mojej sie nie da zlapac i przesunac bo jest zrosnieta z reszta warstw tkanek pod nia. Da sie to rozlaczyc cwiczac masujac blizne, jest to bolesne przez to ze zroslo z innymi tkankami i dlatego boli bo chcemy to rozdzielic masujac. Stad ta faldka. To nic zlego z punktu ginekologa, tylko estetyka. Jednak do kolejnego ciecia moze byc problemem. Wystarczy wpisac w google zrost po cc.

wff2vcqg8fwq8wkw.png
bfaregz2q87bi36l.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)