X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne bromergon,a ciaza
Odpowiedz

bromergon,a ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Beta wyszla 248,8 ,4-5 tydz ciazy mimo,ze gin nic nie widzi. Leczylam sie od grudnia na prolaktyne bo mialam powiekszona o 11 razy,a teraz gin kazal mi odstawic...dziwne,miala tak ktoras? Przeciez jak mi prl podskoczy to moge poronic

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też brałam bromergon przed ciążą, ale zaraz po pozytywnej becie gin kazał go odstawić, więc tak zrobiłam. Jak do tej pory nic się z tego powodu nie stało.

    Ale sam gin mówił, że są różne szkoły nt brania bromergonu w ciąży- ja postanowiłam zaufać swojemu gin i robić tak jak mi kazał.

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja sie boje,bralam pol dziennie...moze odstawie jak mowil i zbadam za miesiac prl? Czy moze byc za pozno???

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie mialas wyniki?

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ