X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brak pęcherzyka przy wysokiej Becie
Odpowiedz

Brak pęcherzyka przy wysokiej Becie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mam pytanie bo sie strasznie Martwie z racji tego chcialam zapytac Was czy ktoś Był również W Takiej sytuacji pisze z Nadzieją ze byc moze tak

    Miesiaczka 2czerwiec ,,
    Wczoraj wizyta u gin nie widac pecherzyka ciążowego :( ani w jajnikach nic totalna pustka mowil bym sie nie martwila ze to pewnie wczzesna ciąża mam zrobic Bete dzis ja zrobilam Beta wykazala wynik dla mnie zastanawiajacy

    3770 ...
    Nie wiem czy sie cieszyc czy sie Martwic >? Prosze o pomoc moze znajde tu kogos z takim przypadkiem w piątek jade z rana na szpital na kolejne badania...

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przez długi czas nie było widać zarodka. Później panika bo serce nie bije. A po prostu mi się owu przesunęła i zapłodnienie było przed samym moim planowanym @- dzień przed. Ja bety nie miałam po prostu położyli mnie i dali duphaston

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 07:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła, wklejam ciekawy artykuł z bloga mamy ginekolog:

    https://mamaginekolog.pl/usg-wczesnej-ciazy-jak-interpretowac/comment-page-5/#comments

    Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Ja właśnie żeby się nie stresować czy jest pęcherzyk czy nie przełożyłam wizytę na 7 tc, wtedy już powinien być i pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Później tylko stres o serduszko...

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap inspeMama

    Dziekuje Wam za odpowiedzi Chociaz Tyle dobrego ze ktos napisal...

    A nie wydaje Wam sie ze mam za wysoką Bete jak niby owo na 4-5tydzien i bez pecherzyka?
    3770 to sporo

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła najważniejsze są przyrosty bety a nie jej wielkość . Niektorzy lekarze twierdza ze na wysokość bety może mieć wpływ zażywanie np. luteiny , a ty trochę wyluzuj:) nie denerwuj się bo i tak nic ci to nie da . Musisz najzwyczajniej w świecie uzbroić się w cierpliwość i poczekać z 2 tyg wtedy będzie większa pewność . Mam nadzieje że maluch pokaże się niedługo , trzymam kciuki :)

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła u mnie sam pęcherzyk było widać dopiero jam beta miała koło 5 tyś także na razie się nie martw. Ze spokojem pójdź na kontrolę i nie patrz na sam wynik bety tylko jak już to na jej przyrost ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Malinowaa Koleżanka
    Postów: 60 20

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 33dc miałam betę prawie 4,5tys 2 dni później byłam u lekarza i pęcherzyk był. Czytałam, że czasami pęcherzyk widoczny jest jak beta przekroczy 5tys. ;) Niestety trzeba czekać...

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    06.2016 Aniołek 6tc
    11.2016 laparoskopia, diagnoza endometrioza 1/2st.
    08.03.2018 pozytywny test <3 33dc beta 4488
    28.10.2018 Wojtek 2860g i 52cm szczęścia <3
    zrz6j44jznn2sako.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła, przypomniała mi się historia Pumki z grudnia - ona też miała wysoką betę (wyższą niż Ty), lekarz ją straszył - a tak naprawdę wszystko było dobrze, teraz już na końcówce ciąży :)
    Tu masz parę jej postów z tamtego okresu:
    https://bellybestfriend.pl/posty-uzytkowniczki,490359,12984,3.html

    Ogólnie to jest jeszcze wcześnie, więc miało prawo niczego nie być na USG. I szczerze - to ja na Twoim miejscu nie jechałabym do szpitala, bo wiem, że planujesz. Na tym etapie ciąży coś dobrze widać tylko na naprawdę dobrym sprzęcie. W szpitalach mają fatalne USG - prawdopodobnie nic nie zobaczą i albo Cię odeślą, albo zatrzymają i będą robić betę kontrolnie.
    Więcej się dowiesz, znajdując prywatnie lekarza z najnowszym USG - ja bym tak zrobiła. Ba, tak właśnie zrobiłam, kiedy w 6t4d lekarka nie znalazła u mnie zarodka na przeciętnym aparacie do USG :) Na takim dobrym, kilka godzin później widać było i zarodek, i serduszko.
    Do szpitala zgłosiłabym się już po takiej konsultacji, jeśli faktycznie i tam lekarz nic by nie znalazł. Nic oprócz pieniędzy za wizytę nie stracisz w ten sposób, a w szpitalach naprawdę często nie mają po prostu sprzętu, aby coś dokładniej zdiagnozować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 19:24

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Niezwykła, przypomniała mi się historia Pumki z grudnia - ona też miała wysoką betę (wyższą niż Ty), lekarz ją straszył - a tak naprawdę wszystko było dobrze, teraz już na końcówce ciąży :)
    Tu masz parę jej postów z tamtego okresu:
    https://bellybestfriend.pl/posty-uzytkowniczki,490359,12984,3.html

    Ogólnie to jest jeszcze wcześnie, więc miało prawo niczego nie być na USG. I szczerze - to ja na Twoim miejscu nie jechałabym do szpitala, bo wiem, że planujesz. Na tym etapie ciąży coś dobrze widać tylko na naprawdę dobrym sprzęcie. W szpitalach mają fatalne USG - prawdopodobnie niż nie zobaczą i albo Cię odeślą, albo zatrzymają i będą robić betę kontrolnie.
    Więcej się dowiesz, znajdując prywatnie lekarza z najnowszym USG - ja bym tak zrobiła. Ba, tak właśnie zrobiłam, kiedy w 6t4d lekarka nie znalazła u mnie zarodka na przeciętnym aparacie do USG :) Na takim dobrym, kilka godzin później widać było i zarodek, i serduszko.
    Do szpitala zgłosiłabym się już po takiej konsultacji, jeśli faktycznie i tam lekarz nic by nie znalazł. Nic oprócz pieniędzy za wizytę nie stracisz w ten sposób, a w szpitalach naprawdę często nie mają po prostu sprzętu, aby coś dokładniej zdiagnozować.


    Dziekuje za linka zaraz poczytam,,
    Powiem Ci ze na pierwszym badaniu bylam prywatnie bo nigdy z kasy chorych nie chodze
    Ale u lekarza 1lepszego z glupiej mej ciekawosci czy juz juz... no i mam pecherzyka brak A beta 3770 Takze widzisz wysoka nie powinno tak byc dzowniac do tego lekarza mowil ze tak byc nie moze albo pozamaciczna albo Blizniacza i nie wie czemu jej nigdzie nie widział...
    Wiec zadzwonilam do mojego lekarza ktory aktualnie zaprosil mnie do siebie jutro rano.. i prowadzil moja ciaze wczesniejsza i wszystko ok wiec zaufany lekarz Wiec wole isc niz zyc w niepewnosci w Szpitalu nie zostane bo zawsze moge wyjsc na wlasna reke ale zbadac mnie musza :)
    Wiec wobec Ciebie mam bete ok?
    niby ja powinno widac a jej nie ma owego pecherzyka dziwne .. a sprzet owo niby najlepszy

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W becie najważniejsze są przyrosty, nie wartości. Dlatego nie ma co się zastanawiać nad tym, czy beta ok, czy nie, mając tylko jedną wartość :)
    U Pumki beta była większa, a wszystko jest dobrze. Niektórym dziewczynom po prostu w różnym tempie rośnie i tak po prostu jest.
    Powodzenia jutro - mam nadzieję, że Twój zaufany lekarz Cię uspokoi :) Myślałam, że idziesz tak po prostu na IP do przypadkowego lekarza - tego bym nie polecała ;)
    Daj znać jutro.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 czytalam Pumke ale zauwaz Ona miala 29dni po ow i bete 1100 :) wiec w porowananiu do mojej ma baaaaaaaaaardzo niska

    ja mam 22dni po ow i beta 3770 to maxymalna roznica
    a cieszylam sie ze znalazlam kogos kto ma podobnie a niestety

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    W becie najważniejsze są przyrosty, nie wartości. Dlatego nie ma co się zastanawiać nad tym, czy beta ok, czy nie, mając tylko jedną wartość :)
    U Pumki beta była większa, a wszystko jest dobrze. Niektórym dziewczynom po prostu w różnym tempie rośnie i tak po prostu jest.
    Powodzenia jutro - mam nadzieję, że Twój zaufany lekarz Cię uspokoi :) Myślałam, że idziesz tak po prostu na IP do przypadkowego lekarza - tego bym nie polecała ;)
    Daj znać jutro.
    4


    No tak ale zauwaz ze u niej byl pecherzyk a u mnie przy tak wysokiej nie ma to jest dziwne

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    mi88 czytalam Pumke ale zauwaz Ona miala 29dni po ow i bete 1100 :) wiec w porowananiu do mojej ma baaaaaaaaaardzo niska

    ja mam 22dni po ow i beta 3770 to maxymalna roznica
    a cieszylam sie ze znalazlam kogos kto ma podobnie a niestety
    U niej taka beta była w 29 dniu CYKLU, 15 dni po owulacji - doczytaj dokładniej :) USG robiła dopiero potem, najpierw były te dwie bety.
    Poczekaj do jutra, lekarz Cię uspokoi :)

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 5 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historie Pumki pamiętam i sporo się stresowała. W ciąży najważniejsza jest cierpliwość i czas :) dużo cierpliwości. U mnie lekarz sam wyznaczał termin wizyty żeby było serduszko widać i to wychodziło tak koło 8 tygodnia, nawet 9 tydzień. Pamiętam jak zrobiłam sobie na początku progesteron i wyszedł dużo poniżej normy, omal nie umarłam że strachu, a moja pani doktor kazała się tym nie przejmować bo na pewno jest ok skoro ciąża się rozwija :)

    mi88, Niezwykła lubią tę wiadomość

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    U niej taka beta była w 29 dniu CYKLU, 15 dni po owulacji - doczytaj dokładniej :) USG robiła dopiero potem, najpierw były te dwie bety.
    Poczekaj do jutra, lekarz Cię uspokoi :)


    Ooo jaa no tak masz racje Bede zaraz studiowac i czytac co pisala moze sie troche uspokoje :)
    Dziekuje ze napisalas troche mi lżej ale powiem Ci szczerze ze jestem nastawiona na najgorsze :( Chociaz chcialabym dobrze...
    Stres niesamowity Ten kto tego nie przechodził Nawet nie potrafi sobie wyobrazić Jak kobieta sie czuje :(
    Tu sie niby smieje a za chwile płacze ..
    Wciaz mnie zastanawia czemu nie bylo pecherzyka a niby mial dobry sprzęt Ah.....

    justa1509 No tak ale nie dziwie sie Pumce ze tak przezywala bo ja to samo siedze jak na iglach jutro rano sie okaże Dziewczyny trzymajcie Kciuki prosze !
    Wogole to tlumacze sobie ze musi byc dobrze jak nie mam boli bo przeciez w pozamaci juz by mnie bolalo prawda...



    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 czytalam o Pumce :) Dziekuje ze podesłałas
    fakt miala wysoką Bete
    ale tez miala pecherzyk powyzej 4tyg u mnie go nie znalazł az dziwne mam nadzieje ze bedzie ok za 8h sie okaże..

    Trzymajcie kciukasy

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła, widziałam, że wszystko dobrze i pęcherzyk jest na swoim miejcu :) Gratuluję!

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 lipca 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Niezwykła, widziałam, że wszystko dobrze i pęcherzyk jest na swoim miejcu :) Gratuluję!
    Jestem w szpitalu dzis zaczelam krwawic po usg bardzo nisko mam pecherzyk lekarZ widzi to slabo ;( rokowania bardzo slabe poronienie 1stopnia dostalam 2luteiny pod jezyk niby juz nie krwawie ale nie wiem co myslec ;( spotkal sie ktos z takim prYpadkiem?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 lipca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;( znow plamienia

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeciez jestem w szpitalu wszystko wiedza na bierzaco
    Ale nic nikt konkretnego nie mowi

    ***musi być dobrze.*
    __________
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ