X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne brak pęcherzyka 5tc
Odpowiedz

brak pęcherzyka 5tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia13033 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lutego 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i trochę zestresowana swoją obecną sytuacją.
    Ostatnią miesiączkę miałam 06.01.22 a pierwszy test ciążowy zrobiłam 03.02 z bardzo słabą drugą kreską więc powtórzyłam go następnego dnia i już wykazał bardziej widoczną drugą kreskę. W niedziele 06.02 powtórzyłam test w dniu spodziewanej miesiączki i zrobiłam dwa z różnych firm i obie kreski już były ładnie widoczne. Umówiłam się na wizytę 08.02 po wcześniejszej konsultacji telefonicznej Pani doktor stwierdziła, że coś już powinno być widać. Na tej wizycie okazało się, że pęcherzyka nie ma ale Pani doktor do której chodziłam z poprzednią ciążą stwierdziła bez wyjaśnień, że tu ciąża NA PEWNO będzie. Ale coś mi nie dawało spokoju i poszłam do innego lekarza wczoraj 10.02 gdzie Pan doktor z ostatniej miesiączki wyliczył mi równe 5 tygodni ciąży ale po dokładnym badaniu dopochwowym nie znalazł pęcherzyka. Nie wykluczał, że może się jeszcze pojawić ale poinformował mnie, że istnieje ryzyko ciąży pozamacicznej więc to mnie trochę podłamało. Wysłał mnie na betę którą robiłam dziś rano i następną mam robić w poniedziałek. Wiem, że żadna z was nie jest w stanie mi wywróżyć co będzie ale potrzebuje się wygadać i poczytać ewentualnych waszych podobnych przeżyć.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ