X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brak mdlosci
Odpowiedz

Brak mdlosci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne , ze w 8 tygodniu ciazy nie mam mdlosci i wymiotow? troche sie martwie. tylko czasem mnie tak zemdli, mam wiecej sliny, ale nie wymiotuje. za to mam spory apetyt , ktory staram sie kontrolowac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoras z was tak miala?

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, do dzisiaj zero dolegliwości poza brakiem miesiączki i rosnącym brzuchem :) Nic, tylko się ciesz, że jesteś taką szczęściarą :)

    Limerikowo, Domi IRL, FeliceGatto, Anoolka lubią tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam, może przez tydzien mi bylo niedobrze i smak miałam dziwny ale nie wymiotowalam. Pamiętaj każda ma inne objawy w ciąży, tylko się ciesz, ale zawsze możesz je jeszcze dostać :-)

    Limerikowo, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/brak-jakichkolwiek-objawow-w-6-tygodniu-ciazy,2158.html

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja moge policzyc na palcach obu rak ile razy haftowalam w 1 trym a i tak pare x to bylo extra, bo po witaminach dla kobiet w ciazy od razu wiec jak zorientowalam sie to je odstawilam
    mdlosci dokuczaly i tak tylko troche i to wieczorami
    glownie to krecilam nosem na "złe" zapachy ludzi przepoconych, miesa, kielbas, chemikaliow do czyszczenia lazienki, dezodoranty
    tak jak ok napisaly Ci Dziewczyny powyzej na razie sie ciesz po prostu;--)))
    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wymiotowałam od ok 7/8 tyg do 21 tyg ciąży a za to moja znajoma oprócz ochoty na kakao nie miala nic żadnych objawów . więc ja latałam do łazienki codziennie w pracy a ona z usmiechem na twarzy stała sobie i pracowala :) więc nie ma reguły . Powinnaś się cieszyć bo do przyjemnych rzeczy nie należy :)

    Limerikowo, mada_lena lubią tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ani razu nie wymiotowałam i nie mdliło mnie :)

    Limerikowo, ao12. lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara! Ja mam od niedzieli mdłości i zgage. Uwierz nic przyjemnego:\ i nudności wcale nie świadczą o tym ze ciąża rozwija się prawidłowo, bujda.

    Limerikowo, lolka83 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesz sie Ze Cie to omija, ja przez dwa miesiace nie moglam lodowki otworzyc zeby mnie nie zemdlilo ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela78 wrote:
    Czy to normalne , ze w 8 tygodniu ciazy nie mam mdlosci i wymiotow? troche sie martwie. tylko czasem mnie tak zemdli, mam wiecej sliny, ale nie wymiotuje. za to mam spory apetyt , ktory staram sie kontrolowac.


    hej. Mam tak samo,zero objawow,kompletnie nic,brzuch tez nie rosnie ,apetytu brak,jem tyle co zwykle,ale dzisiaj byłam na wizycie i wszystko ok,serduszko bije,rosnie dobrze,wiec nie ma sie czym martwic. Jestem 8 tydz 2dzien

    Anoolka lubi tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu Wasze organizmy inaczej reagują na zmieniające się poziomy hormonów. Ja wymiotowałam jak kot przez ponad tydzień, wylądowałam pod kroplówkami, do dziś jadę na czopkach p/wymiotnych a i tak co drugi dzień jakiś haft się zdarzy.
    Cieszcie się że Was to omija!!!

  • KasiaKa Autorytet
    Postów: 337 829

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się cieszę ciążą bez wymiotów i mdłości. W żadnej ciąży ich nie miałam.A apetyt za to mocno zróżnicowany :)

    Filip 15lat, Igor 12lat, Córka 14tc Aniołek*
    BASIA 3 lata:)
    kefbyf4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki dont wooooorry ja w przez całą ciąże nie zwymiotowałam ani razu, spokojnie ;) A mój Franek zdrowy i rośnie jak na drożdżach :) Cieszcie się bo niektóre mamuśki z kibelka nie schodzą :P

    Jedyne co to nie schudniecie na początku od wymiotów a waga będzie sobie wesoło rosła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 17:49

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Cieszcie się bo niektóre mamuśki z kibelka nie schodzą :P
    /QUOTE]
    Na przykład ja. :) A 8 miesiąc wita. Nie przejmuj się, ani moja matka, ani babcia ani nawet bratowa (choć to nie z krwi rodzina) nie wymiotowały. Tylko ja zostałam tym zaszczycona i coraz mniej dzielnie to znoszę.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie męczyły żadne mdłości, ogólnie tylko senna byłam spałam min 10h :)
    Nie ma co się zamartwiać, tylko się cieszyć :)
    Ja sobie to tak wytłumaczyłam: maleństwo wie,że mamusia musi pracować i współpracuje ze mną;)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Martyna Sz. Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... każda z nas jest inna. Powinnaś się cieszyć :)
    Moja mama nie wymiotowała w żadnej z trzech ciąży, natomiast ja wymiotowałam przez 2 miesiące dzień w dzień :/ I to najwięcej wieczorami, a nie rano.

    f2w3rjjgbh5yex6a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat mdłości jest chyba najbardziej maglowanym wątkiem na wszystkich forach. Nie dziwie się bo mdłości potrafią naprawdę uprzykrzyć życie... zresztą sama przez to przechodziłam :)

    Natalia90 lubi tę wiadomość

  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam ani mdlosci ani wymiotow ani innych ksiazkowych objawow i nie mam ich do tej pory a jestem w 38 tc no poza tym ze na poczatku spalam wiecej i dziasla mi krwawily. Natomiast jesli chodzi o samopoczucie to gdyby nie test ciazowy nie pomyslalabym ze w ciazy jestem. Jadlam od pozatku wszystko, na nic nie mialam zachcianek. Sama sie dziwie jak to mozliwe a jednak;) A dzidzia rozwija sie prawidlowo.

    Kulka41 lubi tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:47

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ