X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne brak apetytu w pierwszych tyg
Odpowiedz

brak apetytu w pierwszych tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 29 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak wy se radzilyscie z totalnym brakiem apetytu w poczatku ciąży?? wkoncu trzeba cos jeść.

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 29 października 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma kobiet z takim problemem, jestem sama :(

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie za bardzo mam apetyt, zawsze w okresie @ i przed nią mogłabym jeść ogromne ilości co chwile byłam głodna .. a teraz ledwo wmuszę w siebie kromkę .. najgorzej jest rano z obiadem trochę lepiej .. :)

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 31 października 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno są, zadaj pytanie w wątku miesięcznym, tam są mamy na tym samym etapie ciąży jak Ty i na pewno któraś ci doradzi. Nie ma sensu zakładać nowego wątku po to by zadać pytanie.

    Limerikowo, Martynika lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku nie miałam apetytu, ale za to w kolejnych tygodniach bardzo nadrobiłam, więc nie było czym się przejmować ;)

    misiakowa
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie nie radziłam. Nie mogłam prawie nic jeść, do tego wymioty, odwodnienie, kroplówka. Coś tam wciskałam na siłę połykając jednocześnie łzy. Koszmar.

    Apetyt wrócił mi w 3 trymestrze, ale też nie jakiś szalony.

  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko to strasznie się musiałaś męczyć, współczuję

    misiakowa
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaaaaaa wrote:
    Nie ma kobiet z takim problemem, jestem sama :(

    są, podnoszę łapkę do góry - mam tak przez całą ciąże - mogłabym nic nie jeść

    + dużo się nie przytyło
    - martwię się, czy nasza dzidzia nie będzie za mała :(

    oz14qxb.png

    https://www.maluchy.pl/ci-69369.png

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam ten problem z brakiem apetytu nie mam rzadnych mdłości a jedzenie jem po prostu na siłę bo wiem że tak trzeba

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja się namęczyłam z mdłościami i brakiem apetytu. schudłam 3 kg. Naszczęście apetyt powraca, a mdłości już zanikają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to nawadniać organizm. Podczas mdłości jadłam jedynie desery gerberowskie i jako jedyne nie były odrzucane przez organizm. Wszystko trwało do około 16 tygodnia. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w szpitalu.

    Tak więc jedz krakersy, biszkopty, jogurty naturalne - powiedzmy, że nie obciążysz tak bardzo żołądka i go nie podrażnisz.

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mam apetytu, wystarczaja mi dwA gryzy sniadania czy obiadu i nic mi nie smakuje. Schudlam 5 kg i dzis znow 0,5 kg mniej. Nie panietam kiedy zjadlam cos ze smakiem. Ale zmuszam sie.

    atdc8iikup31msj2.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może w kolejnych miesiącach wam przejdzie, z czasem to się w miarę normuje w ciąży, jeśli można to tak określić

    misiakowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ