X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bóle podbrzusza
Odpowiedz

Bóle podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chciałam się was poradzić. Więc tak pierwsza ciąża w 2016 roku i porod CC. Po roku starań w maju zaszłam w kolejną ciążę ale niestety poroniłam w 5 tygodniu. Aktualnie jestem w trzeciej ciąży 6 tydzień (5t6d) na USG w 5 tygodniu widoczny pęcherzyk ciążowy. Niestety od czasu gdy dowiedziałam się o ciąży boli mnie podbrzusze. Wspomnę że biorę duphaston 2 razy dziennie. Byłam u dwóch ginekologów i zalecili nospe doraźnie. Ale boje się że coś może się stać. Czy takie bóle są normalne? Czy może być tak np po CC? Nie mam plamien itp a kolejną wizytę za tydzień

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj moja droga po pierwsze gratuluję kolejnego cudu pod sercem ♥️ również tak jak Ty jestem mamą aniołka może idź gdzieś prywatnie jak np tym gin nie ufasz .
    Ja mam 4 porody SN ( siłami natury ) i jedne CC za sobą i raczej po CC mnie podbrzusze nie bolało , miałam trochę inne komplikacje ale to już inny temat .

    Życzę Ci wszystkiego dobrego , i jak masz możliwość to tak jak napisałam powyżej idź prywatnie , i się skonsultuj powodzenia i rośnijcie zdrowo ❤️.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam już dwa razy prywatnie u różnych ginekologów. Poprostu na bol brać nospe i leżeć, odpoczywać. Mam jednak nadzieję że nic groźnego

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ