X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból zębów na zmianę pogody.
Odpowiedz

Ból zębów na zmianę pogody.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam ostatnio w Polsce u dentysty i porobiłam wszystkie zęby a teraz jak pogoda się nagle zmienia,to mnie te zęby bolą.Ma któraś też tak? Zastanawiam się,czy mi zle zrobili te zęby,czy w ciąży organizm jest osłabiony i moje zęby reagują tak na pogode.Poszła bym do tego dentysty ale niestety jestem już poza granicami kraju i narazie jakos wytrzymuje,bo nie bolą mnie aż tak mocno,tylko ćmią.Normalnie mnie te zęby nie bolą tylko przy zmianie pogody.wrrr

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Ma1ta Przyjaciółka
    Postów: 110 35

    Wysłany: 15 listopada 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam tak nie będąc w ciąży i nieraz przy zmianie pomieszczeń w których były różne temperatury, pomogła mi pasta sensodyne zielona.

    klz9rl68ev7azsow.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ