X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból zęba
Odpowiedz

Ból zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 5 września 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Dziewczyny jestem w 7 tc ciąży i zaczął mnie boleć ząb, cała szczęka mnie boli.
    Bardzo się boję umówiłam się do dentysty ale to dopiero za jakiś czas wizyta i nie wiem co robić czy zagraża to w jakiś sposób ciąży?
    planuję dziś zrobić crp czy nie mam stanu zapalnego?
    Czy mogę jeszcze coś zrobić?

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 6 września 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, łącze się ,,w bólu" dosłownie i w przenośni 😏 przerabiałam to w ciąży z córką, po porodzie usunęłam 3 ósemki, teraz została jedna no i właśnie - boli. Czekam z usunięciem do drugiego trymestru. Zęba już mam w stanie masakrycznym delikatnie mówiąc 🙈 zwlekałam zdecydowanie za długo, powinnam to zrobić o wiele wcześniej.

    Który ząb Cię boli? Myślisz, że do usunięcia czy raczej leczenia? Bierzesz Acard albo heparynę?
    Mi doraźnie pomaga Apap a stan zapalny super zaleczył mi Tantum Verde w aerozolu - na ból też działa.

    Do dentysty nie ,,za jakiś czas" tylko już. Zgodnie z ustawą, muszą znaleźć miejsce dla kobiety w ciąży za max. 7 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2022, 21:20

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ