X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból nerki i podbrzusza z jednej strony...
Odpowiedz

Ból nerki i podbrzusza z jednej strony...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cCzy ktoras z Was miala na poczatki takie objawy? Od wczoraj bola mnie plecy w okolicach prawej nerki i brzuch w okolicach prawego jajnika... nie sa to bole powiazane, nieraz bola plecy nieraz brzuch, czasem zakluje tez po lewej stronie ale glownie skupilo sie to na prawym jajniku :/ dodatkowo dzis rano na papierze mialam minimalna ilosc rozowego sluzu, doslownie troszeczke, teraz sluz w srodku jest normalny kremowy. na dodatek odnosze wrazenie ze mniej bola mnie piersi a sutki prawie wcale - wczesniej nie moglam sie dotknac... dzis zaczynalby sie 6 tydzien. myslicie ze powinnam pojechac na sor???

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam bardzo podobnie odpowie ktoś?

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 lutego 2014, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie boli po lewej str plecow raczej bok powyzej ledzwi plus pare razy przeszlo na brzuch, ale na razie wrocilo na plecy ;--))
    stosuje lezenie, furaginum i masc konska oraz pije jak cysterna
    w sob mam ginke wiec mam nadz ze mnie uleczy
    badania krwi w tym tyg wyszly ok
    z tego co sie orientuje wszystkie infekcje nerek nalezy kierowac do lekarza
    nie mam pojecia czy to ucisk, czy mnie przewialo czy kolka nerkowa, trudno obstwic, dziwny bol czasem rwacy
    wpisze tu po sob co ginka powie, moze Wam sie Dziewczyny przyda do diagnozy wstepnej wlasnej
    gbjd4he.png

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 18 lutego 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rano przeżyłam szok, jak się ubierałam do pracy to zaczęło mnie boleć - cała lewa strona na wysokości nerek, troszkę wyżej może, z promieniowaniem aż na brzuch. Doszłam ledwo do pracy, w pracy usiadłam, masowałam i płakałam, przeszło po pół godzinie...chyba dziecko mi się tak ułożyło, bo aż brzuch po tej lewej stronie miałam jakby uwypuklony... Miejmy nadzieję, że ból już nie powróci...bo się strasznie przestraszyłam.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam to samo wczoraj! Ale byłam u lekarza i mówi, ze wszystko tam zamknięte, mała kopie jak szalona. Teraz zaczęłam się bać, bo się naczytałam i znowu zaczyna bolec. Już sama nie wiem..

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka, a czego się naczytałaś, bo zaczęłam się bać. Ja mam wizytę 20 lutego, popytam tam dokładnie o co chodzi, ale jeszcze 2 dni...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 18 lutego 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie będę pisać, bo się zdenerwujesz niepotrzebnie. Sama pukam się w głowę, bo przecież byłam u swojego lekarza kiedy miałam te bóle i powiedział, że wszystko jest w porządku. Jeśli będziesz miała jakieś plamki krwi na bieliźnie to wtedy dzwoń do swojego lekarza albo idź na IP.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 22 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym odswierzyc temat

    Od 2 dni boli mnie,kluje lewy jajnik(chyba) bol promieniuje do nerki
    nie jest to bol nie do wytrzymania,ale jak boli to sie klade do lozka bo jestem na L4(z powodu plamien,i biore progesteron)

    Miala ktoras z was cos takiego??

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika32 wrote:
    Chcialabym odswierzyc temat

    Od 2 dni boli mnie,kluje lewy jajnik(chyba) bol promieniuje do nerki
    nie jest to bol nie do wytrzymania,ale jak boli to sie klade do lozka bo jestem na L4(z powodu plamien,i biore progesteron)

    Miala ktoras z was cos takiego??

    Jej wlasnie mam to samo. Nie wiem co robic, do jakiego lekarza isc? Urolog? Ginekolog? Przypuszczam, ze to jakies zlogi/piasek...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ