BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Ból mięśni międzyżebrowych
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Aga28
Koleżanka
27

Wysłany: 22 listopada 2014, 12:53
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, jestem w 9 tyg. ciąży i praktycznie od 4 tygodni męczę się ze skutkami przezebienia- mokrym kaszlem i katarem. Bardzo boję się o kruszynkę, ale nie brałam żadnych leków tylko domowe sposoby i być możne dlatego tak długo to trwa z tym że lekarze nic mi nie przepisali, a byłam u internisty 2 razy. W każdym razie powiedzcie jak to jest ze stosowaniem maści przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ja od tygodnia mam ból mieśni miedzyżebrowych po prawej stronie, już mi ładnie przechodziło a tu dziś atak kaszlu i znów mega przeszywający ból już nie wiem co robić. Może coś doradzicie. Pozdrawiam.

majeczka87 lubi tę wiadomość

Aga28

majeczka87
Autorytet
2961

Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aga i co zrobilas? napisz do mnie prv bo mam to samo wlasnoie ;/

f2wlanlihx9vcryh.png
Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
Urodziłem się 12 lipca 2016

majeczka87
Autorytet
2961

Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aga28 wrote:
Cześć dziewczyny, jestem w 9 tyg. ciąży i praktycznie od 4 tygodni męczę się ze skutkami przezebienia- mokrym kaszlem i katarem. Bardzo boję się o kruszynkę, ale nie brałam żadnych leków tylko domowe sposoby i być możne dlatego tak długo to trwa z tym że lekarze nic mi nie przepisali, a byłam u internisty 2 razy. W każdym razie powiedzcie jak to jest ze stosowaniem maści przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ja od tygodnia mam ból mieśni miedzyżebrowych po prawej stronie, już mi ładnie przechodziło a tu dziś atak kaszlu i znów mega przeszywający ból już nie wiem co robić. Może coś doradzicie. Pozdrawiam.
help

f2wlanlihx9vcryh.png
Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
Urodziłem się 12 lipca 2016

Liddia
Nowa
0

Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć. Szkoda, że nie napisałaś, jak się sprawa rozwinęła i czy miała realny wpływ na dzidziusia.
Wiem, że wiele kobiety ma tego typu bóle. Moja siostra została w ciązy skierowana na dodatkowe badania i w końcu stanęło na tym, ze jej "międzyżbrowe bóle" okazały się być nerwobólami. W ciązy przecież harmony buzują, kobiety bardzo szybko się denerwują i stresują, więc o to wcale nietrudno. Profesjonalnie to się nazywa Zespół Napięcia Mięśniowego i niestety wynika ze stresu... :/
Ja tak miałam, gdy nie byłam w ciąży. U mnie "zaatakowało" lewą stronę klatki piersiowej. Myślałam, że to zawał, ale poczytałam tutaj o tym https://bola-miesnie.pl/zespol-napiecia-miesniowego/ i zaczęłam Harpagonem Forte Max smarować, a potem po prostu... medytować. Pewnie krem najmniejszą rolę tu odegrał, medytacja mnie bardzo wyciszyła.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)