X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból mięśni międzyżebrowych
Odpowiedz

Ból mięśni międzyżebrowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 9 tyg. ciąży i praktycznie od 4 tygodni męczę się ze skutkami przezebienia- mokrym kaszlem i katarem. Bardzo boję się o kruszynkę, ale nie brałam żadnych leków tylko domowe sposoby i być możne dlatego tak długo to trwa z tym że lekarze nic mi nie przepisali, a byłam u internisty 2 razy. W każdym razie powiedzcie jak to jest ze stosowaniem maści przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ja od tygodnia mam ból mieśni miedzyżebrowych po prawej stronie, już mi ładnie przechodziło a tu dziś atak kaszlu i znów mega przeszywający ból już nie wiem co robić. Może coś doradzicie. Pozdrawiam.

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    Aga28
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i co zrobilas? napisz do mnie prv bo mam to samo wlasnoie ;/

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga28 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem w 9 tyg. ciąży i praktycznie od 4 tygodni męczę się ze skutkami przezebienia- mokrym kaszlem i katarem. Bardzo boję się o kruszynkę, ale nie brałam żadnych leków tylko domowe sposoby i być możne dlatego tak długo to trwa z tym że lekarze nic mi nie przepisali, a byłam u internisty 2 razy. W każdym razie powiedzcie jak to jest ze stosowaniem maści przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ja od tygodnia mam ból mieśni miedzyżebrowych po prawej stronie, już mi ładnie przechodziło a tu dziś atak kaszlu i znów mega przeszywający ból już nie wiem co robić. Może coś doradzicie. Pozdrawiam.
    help

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Liddia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Szkoda, że nie napisałaś, jak się sprawa rozwinęła i czy miała realny wpływ na dzidziusia.
    Wiem, że wiele kobiety ma tego typu bóle. Moja siostra została w ciązy skierowana na dodatkowe badania i w końcu stanęło na tym, ze jej "międzyżbrowe bóle" okazały się być nerwobólami. W ciązy przecież harmony buzują, kobiety bardzo szybko się denerwują i stresują, więc o to wcale nietrudno. Profesjonalnie to się nazywa Zespół Napięcia Mięśniowego i niestety wynika ze stresu... :/
    Ja tak miałam, gdy nie byłam w ciąży. U mnie "zaatakowało" lewą stronę klatki piersiowej. Myślałam, że to zawał, ale poczytałam tutaj o tym https://bola-miesnie.pl/zespol-napiecia-miesniowego/ i zaczęłam Harpagonem Forte Max smarować, a potem po prostu... medytować. Pewnie krem najmniejszą rolę tu odegrał, medytacja mnie bardzo wyciszyła.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ