X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ból kręgosłupa
Odpowiedz

ból kręgosłupa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, chciałam się poradzić. od wczoraj dokucza mi niesamowity ból kręgosłupa lędźwiowego, po prawej stronie, promieniujący do pośladka a niekiedy nawet do biodra... taki sam ból miałam na początku ciąży ok 6 tyg. wtedy gin, powiedziała mi, że przez hormony ciążowe, obluźniają się mięśnie (m.in. kręgosłupa) i kręgosłup "osiada". ja mam zwyrodnienie, więc mogło mi wtedy coś uciskać. aktualnie nie mogę się poradzić lekarza, dopiero 23.12 mam wizytę. ból jest tak mocny, że nie mogę siedzieć, dłużej stać, przewrócić się na drugi bok w łóżku... jestem w 15 tyg ciąży. mam ćwiczenia na ból kręgosłupa, ale wole poczekać do wizyty i skonsultować czy są bezpieczne. czy któraś z Was borykała się z takim bólem? jak sobie ewentualnie radziłyście? z góry dziękuję Wam za odp.

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybierz się na basen to naprawdę pomaga :)

  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) na pewno spróbuję (wszystkiego łącznie z basenem), bo ból jest nie do zniesienia..

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problemy z kręgosłupem i raz w tygodniu to jestem na basenie .
    No oczywiście jeżeli nie ma przeciwwskazań od lekarza.

  • joala123 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również chodzę na basen, woda fajnie odciąża kręgosłup, a pływając wzmacniasz mięśnie. :)

    Fotograf Łódź

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 17:10

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ