X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Blizny po laparoskopii a ciąża
Odpowiedz

Blizny po laparoskopii a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anecia722 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 zastanawiam się jak zachowują się blizny w ciąży. Mam pionowa bliznę pod pępkiem i pozioma bliznę po lewej stronie brzucha na linii majtek, wszystko to po laparoskopii. Czy te blizny bardzo się rozciągną?

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 1 września 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙂 Ja miałam w pępku i po jednej z obu stron brzucha na linii majtek. Te dolne po dwóch ciążach bez zmian, na tej w pępku robiły mi się już po porodzie strupki,ale po odpadnięciu zagoiło się.Mam też blizne po operacji na wyrostek robaczkowy i też nie zmieniła się w obu ciążach 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2022, 21:37

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ