X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniaki - woj. śląskie
Odpowiedz

Bliźniaki - woj. śląskie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 14 marca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, szukam kontaktu z mamami/ przyszłymi mamami bliźniąt ;)

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 14 marca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-blizniacz,294.html

    Watek już taki jest. Powyżej link :-)

    NaszaHania lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twins_88 wrote:
    Witam, szukam kontaktu z mamami/ przyszłymi mamami bliźniąt ;)
    Ja jestem ze Śląska i czekam na 2 córeczki :)
    a Ty, znasz już płeć ??

    Twins_88 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jenny88! ;)
    Na pierwszych badaniach prenatalnych lekarz obstawiał na 80 i 70 % chłopców - drugie z dzieciątek tak skakało, że trudno było mu się przyjrzeć ;) Na ostatniej wizycie mój lekarz niczego o płci nie mówił. Na początku kwietnia idę na kolejną, to będzie 21 tydz., więc już powinien widzieć, co jest na rzeczy :)

    Gdzie planujesz urodzić córeczki? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 09:17

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    U nas dwóch lekarzy potwierdziło płeć od badań prenatalnych w 13 tc i póki co żadnych zmian nie ma ;)

    Planuję rodzić w Katowicach u Bonifratrów (tam gdzie synka). Chyba, że maluchy urodzą się przed 32 tc to wtedy Ruda Śl. albo Bielsko.

    a Ty ??

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też planuję u Bonifratów :D Niedawno zmieniłam lekarza, żeby mieć go właśnie z tego szpitala :) Teściowa ma tam znajomą położną-zakonnicę i ma o tym szpitalu dobrą opinię. Wśród opinii w sieci też wiele kobiet go zachwala - przyjeżdżają do niego rodzić nawet z innych województw ;)

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twins_88 wrote:
    Też planuję u Bonifratów :D Niedawno zmieniłam lekarza, żeby mieć go właśnie z tego szpitala :) Teściowa ma tam znajomą położną-zakonnicę i ma o tym szpitalu dobrą opinię. Wśród opinii w sieci też wiele kobiet go zachwala - przyjeżdżają do niego rodzić nawet z innych województw ;)
    Możesz mi na priv napisać do kogo się wybierasz ?? :)

    Ja do szpitala w Kato mam jakieś 50km, ale za pierwszym razem wszystko było ok, więc teraz też chcę tam rodzić :) Zastanawiam się nad położną.

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, wysłałam Ci zaproszenie - chyba wtedy da się wysyłać prywatne wiadomości ;)

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ