X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️BLIŹNIAKI 2022❤️
Odpowiedz

❤️BLIŹNIAKI 2022❤️

Oceń ten wątek:
  • agatagd93 Znajoma
    Postów: 26 43

    Wysłany: 2 lutego 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jak się macie?
    Zastanawiam się w którym tygodniu ciąży zaczniecie pakować się do szpitala?! 😉
    Od tygodnia wiem, ze będę miała dziewczynki i od tego momentu wpadłam w szał zamówień Haha
    Większość rzeczy mam po starszej córce, ale niektóre ubranka nie sprawdziły nam się, wiec muszę wymienić.
    Poza tym czeka nas sporo zmian w mieszkaniu, a już chciałabym mieć wszystko z głowy.
    Jestem w 20 tygodniu, a brzuszek wielkości jak w 29 tc z pierwsza córka 🙈

    j36regz2fzoe228r.png
    iv09gu1r0v7avkau.png
    0d1y3e3kd1khvov5.png

    PCOS
  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 8 lutego 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim mamom :)
    U nas połówkowe usg zaliczone z tego co lekarz mówił to będzie parka ;*, chciałabym bardzo bo w domu trzech chłopaków :D, już zaczęłam zbierać ubranka dla córeczki bo u mnie dla chłopczyka ciuszków mam sporo choć i tak dokupowałam bo myślałam, że będą dwa chłopcy ;).
    Co do pakowania to myślę że można sobie spokojnie już coś szykować. Przy bliźniakach to może być coś wcześniej.
    Ja na chwilę obecną małe ubranka ogarniam i robię miejsce w szafkach a brzuszek mam już spory ;)
    Pozdrawiam 😊 😊 😊

  • agatagd93 Znajoma
    Postów: 26 43

    Wysłany: 8 lutego 2022, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzensia wrote:
    Cześć wszystkim mamom :)
    U nas połówkowe usg zaliczone z tego co lekarz mówił to będzie parka ;*, chciałabym bardzo bo w domu trzech chłopaków :D, już zaczęłam zbierać ubranka dla córeczki bo u mnie dla chłopczyka ciuszków mam sporo choć i tak dokupowałam bo myślałam, że będą dwa chłopcy ;).
    Co do pakowania to myślę że można sobie spokojnie już coś szykować. Przy bliźniakach to może być coś wcześniej.
    Ja na chwilę obecną małe ubranka ogarniam i robię miejsce w szafkach a brzuszek mam już spory ;)
    Pozdrawiam 😊 😊 😊

    Ale super informacja o parce! Tez mi się to marzyło 🤪 jutro mam połówkowe i zobaczymy co tam drugi lekarz widzi, ale wątpię, ze coś się zmieni i będą dwie dziewczynki, czyli łącznie trzy księżniczki w domu 🤣
    Ubranka już szykuje, po córce trochę miałam, ale mimo wszystko musiałam dokupić. Rozmiar 50 i 56 prawie skompletowane.
    Na kiedy masz termin?

    j36regz2fzoe228r.png
    iv09gu1r0v7avkau.png
    0d1y3e3kd1khvov5.png

    PCOS
  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 8 lutego 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u Ciebie kobietki rządzą :) super ;)
    Termin z okresu wychodzi na 15 czerwca a z usg na 20 czerwca. Dzieci są jakby o tydzień młodsze.
    A twój termin kiedy wypada?

  • agatagd93 Znajoma
    Postów: 26 43

    Wysłany: 8 lutego 2022, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzensia wrote:
    To u Ciebie kobietki rządzą :) super ;)
    Termin z okresu wychodzi na 15 czerwca a z usg na 20 czerwca. Dzieci są jakby o tydzień młodsze.
    A twój termin kiedy wypada?

    Z okresu 28.06 i wg usg tez nie odbiegają mocno od tego terminu.
    A jak się czujesz? Dzieciaki mocno szaleją w brzuszku? :)

    j36regz2fzoe228r.png
    iv09gu1r0v7avkau.png
    0d1y3e3kd1khvov5.png

    PCOS
  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 15 lutego 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry mamusie ;)
    U mnie samopoczucie nawet ok. Robi się coraz ciężej z dnia na dzień. Dzieci kopią ale jeszcze nie aż tak mocno także na spokojnie ;) w sobotę mojej lekarki nie ma ale postanowiłam iść do innej bo nie chce ryzykować bo to bliźniaki. U was też tak lekarze wizyty odwołują. Ja następną mam 19.03 więc dwa miesiące czekać na wizytę bez sensu a zawsze to inaczej sprawdzić czy wszystko ok.
    Pozdrawiam

  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 17 lutego 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim!
    Ja o dwóch serduszkach dowiedziałam się na pierwszym USG w 9 tygodniu 😊 Ciąża 2k20. Termin mam na 15.08.
    Teraz czekam na następną wizytę, mam nadzieję że się dowiem kto tam urzęduje 😁

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • Martusiaa2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tutaj nowa i chciałabym sie przywitac. Postanowilam napisac ponieważ również jestem w ciąży blizniaczej , obecnie 11tc. Mam już 7 letniego synka. Ciąża blizniacza to dla mnie duże zaskoczenie, radosc ale też obawy bo nigdy w takiej ciążynie byłam. Mam też za sobą jedno poronienie więc też troche obawy jednak sa po takim doświadczeniu. Ale ciesze się że znalazlam ten wątek i mam nadzieje że bede mogla z Wami pisac że mnie przygaarniecie;), że bedziemy sie razem wspierać. Pozdrawiam wszystkie mamy te obecne i przyszłe.

  • Eve2k2o Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 24 lutego 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, chciałam się przywitać. Wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży bliźniaczej 2k2o. Jest to mega wczesna ciąża-5t3d. Za 2 tyg mamy kontrolne usg, żeby zobaczyć jaki czy się rozwija. Trzymajcie kciuki bo bardzo chciałabym zostać w gronie bliźniaczych mam ❤

    Ania 181 lubi tę wiadomość

  • KarolinaŚ Autorytet
    Postów: 260 517

    Wysłany: 7 marca 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe mamy.. ja też po prenatalnych zdrowe maluchy w dodatku parka ... Nadal o tydzień do przodu są.... Cesarką będzie już pod koniec lipca. Jeszcze będziemy omawiać termin dokładny

    f2w3kw7ixxy6uu22.png
  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Jak się macie? Jak zdrówko? Ja już jestem po 3 badaniu prenatalnym... U jednego z bliźniaków wyszła wada Serduszka niedomykalność zastawki trójdzielnej... Lekarz uspokoił,że to nie wpływa na rozwój po urodzeniu trzeba zrobić echo serca... Trochę się martwię, ale jakoś trzeba wytrwać i mieć nadzieję. Co do płci to cały czas jeden jest chłopiec pewny a drugie dwa razy mówiono że dziewczynka a teraz że nie widać i trzeba czekać do porodu (a ja już masę ubranek różowych kupiłam 😂). W tej chwili jestem w 29 tc także już coraz bliżej...torbę spakowałam w razie w :).
    Pozdrawiam!!

  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny chciałam przekazać wam informacje
    1.06.2022 r godz 14.11 synek (2790 g 53 cm) i o godz 14.12 córeczka (2630 g 51 cm)
    Na świat przyszły moje dzieciątka
    💞 😊 😊 Pozdrawiam



  • Majeczka83 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! Chcialam sie podzielic ze w 2022 r bede miec blizniaczki. Dokładnie w sierpniu. Na poczatku byl strach i obawy co dalej teraz pelnia szczescia. Jedyny strach to zeby byly zdrowe moje dwa seaduszka

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ