X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze Mamusie 2019 :)
Odpowiedz

Bliźniacze Mamusie 2019 :)

Oceń ten wątek:
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 31 lipca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotton, dziękuję, że pytasz (: Czuję się średnio, ciągle mam zawroty głowy i mi słabo. Do tego mdłości, na szczęście dzieciaki póki co oszczędzają mi wymiotów (;
    Jesteśmy z mężem na etapie szukania jakiegoś dobrego ginekologa, który pracuje w szpitalu w klinice i zechce prowadzić naszą ciążę. Jutro mamy wizytę jeszcze u naszego stałego ginekologa, to podglądniemy Maluchy - nie mogę się już doczekać (:

    A jak Ty się czujesz, Cotton? Już trzymam kciuki za wizytę połówkową (;
    Jagodowa, jak Ci mijają dni w szpitalu? Dobrze się czujesz?
    Pom-pon, bohaterko! Jak się czujesz na tym etapie ciąży? Chłopcy bardzo dają Ci do wiwatu ruchliwością, czy raczej są spokojni? (:

    Dobrego dnia, Dziewczyny! *;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 09:43

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 31 lipca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon super! Ja to mogłam żyć na jednej mlecznej kawie dziennie i mi wystarczalo 😎 Ale teraz tez staram się co chwile sięgać po wodę, ale szczerze wątpię że będą to chociaż 2 litry... Tak więc muszę jeszcze nad sobą popracować.
    Co do mojego szwu to generalnie nie jest zalecane gmeranie przy szyjce, więc lekarka sie tego trzyma:)
    Szew zostaje ze mną juz na zawsze,
    chyba że bardzo się chce to oczywiście mogą go ściągnąć podczas cc. Ale ruszyć nie dam, taka cenna zdobycz:)

    Melissa w takim razie szybciej zobaczycie swoje maluszki, super, trzymam kciuki:) Lekarza znajdzcie dobrego, który ogarnia temat ciąży bliźniaczej.
    Oj ja też miałam mdłości- choć raczej wieczorne:) Natomiast w żadnej ciąży nie wymiotowalam ani razu.

    Jagodowa trzymasz się tam?

    Milego dnia Dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 10:09

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) Gratulacje!!! Trzymajcie się ;)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    hej dziewczyny :) Gratulacje!!! Trzymajcie się ;)

    Cześć, dziękujemy :):*
    Widzę, że masz Skarby z 1k1o, gratuluję! Napiszesz coś więcej, jak przebiegała ciąża, czy były problemy i w którym tygodniu Dziewczynki przyszły na świat?
    Pozdrawiam ciepło:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 12:16

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • jagodowa Ekspertka
    Postów: 176 50

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dzięki za dobre słowa :) u mnie nadal bez zmian, czekamy na rozwój sytuacji i dalsze decyzje, dobrze, że nie mam już dolegliwości żadnych i zaczynam powoli czuć jakieś ruchy ale jeszcze delikatne :) Dzień za dniem jakoś leci, najgorsze, że mój mąż złapał anginę i nawet nie może mnie odwiedzić :/ Ciagle coś, no ale jakoś damy radę :)
    Melissa ja tez miałam mdłości i czasem wymioty, ciągle zmęczenie i senność, pocieszę Cię, że drugi trymestr jest trochę łaskawszy, ale czasami też się jeszcze zdarzają takie rewolucje, musisz po prostu jakoś przetrwać ten okres, szybko minie;)
    Trzymajcie się mamuśki :)

    w5fKp2.png
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna, podpisuję się pod prośbą Cotton. Wstępnie lekarz powiedział, że nasze bliźniaki są 1k1o i trochę się martwimy. Wiem, że dwa worki owodniowe mogą jeszcze się uwidocznić, ale i tak się boję jak cholera. Twój post dał mi nadzieję! (:

    Jagodowa, dzięki za pocieszenie *; Te tygodnie tak szybko mi lecą, że nawet się nie obejrzałam, a już zaczęłam 9 tc i tym samym 3 miesiąc. Też ciągle jestem senna i zmęczona - codziennie robię sobie 2-3 drzemki w ciągu dnia, bo inaczej jestem nie do życia.
    Mam nadzieję, że Twój mąż szybko poczuje się lepiej i będzie mógł być z Tobą (:

    Cotton, właśnie dostaliśmy wczoraj namiary na dwóch dobrych ginekologów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu ciąży bliźniaczej i pracują w szpitalu w klinice ginekologii i położnictwa. Dodatkowo zarejestrowaliśmy się w przyszpitalnej przychodni specjalistycznej (właśnie tego szpitala, co pracują ci lekarze) i liczymy na dobre pokierowanie ze strony przychodni.

    Buziaki po popołudniowej drzemce lecą do Was *;

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 31 lipca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa, będzie lepiej. Mnie senność i mdłości męczyły do 13 tc. Później wrócą około 30 ;)
    Cieszę się że trochę się oswoilas z sytuacją. Mam nadzieję że lekarz, którego wybierzesz ogarnie sytuację i doprowadzi Was do szczęśliwego porodu :)

    U mnie jutro 33 tydzień i tym samym plan z minimum minimum donoszenia ciąży mam wykonany :) teraz odliczam do 34 skończonego a później już niech siedza ile chcą :)
    Co do ich ruchów- są różne dni, czasami czuję kopniaki wszędzie, czasami tylko przeciągania. Na tym etapie rzadko kiedy już to jest przyjemne.
    Daj jutro znać co się okazało z Waszymi twinsami :)

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 31 lipca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie senność i zmęczenie jeszcze ostatnio były straszne, budziłam się śpiąca i w ciągu dnia 2 drzemki musiały być. Teraz juz tak nie mam więc potwierdzam- mija😉

    Jagodowa ciekawe kiedy w końcu coś będzie wiadomo co do dalszych działań, na razie odpoczywaj :) Mam nadzieję, że mąż szybko wyzdrowieje, zawsze razem to raźniej.

    Pom-pon cudownie, już tyle za Tobą:) A może chłopakom się nie będzie spieszyć i jeszcze trochę w brzuszku pomieszkaja:)

    Melissa dobrze, że macie na oku takich lekarzy. Mi też zalezalo żeby moja doktorka pracowała w szpitalu, zawsze to trochę inaczej wrazie W.

    Spokojnej nocki:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 21:23

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane, wróciliśmy już od ginekologa. Dzieciaki rosną, mają po 18 mm, serduszka pukają ❤️ Udało się doktorkowi uwidocznić dwa worki owodniowe! Jesteśmy przeszczęśliwi - jeden kamień z serca spadł. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i wtedy będziemy wiedzieć, czy bliźniaki mają wspólne łożysko czy dwa osobne (:
    Dziękuję Wam bardzo za wsparcie! *;

    Dobrego popołudnia i wieczorku *;

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • jagodowa Ekspertka
    Postów: 176 50

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Melissa super wiadomości!:)
    My dalej sobie leżymy, zbadali mi dziś długość szyjki i wyszło 32/33 mm czyli więcej niż ostatnio wiec tez jestem trochę spokojniejsza :)
    Pozdrawiam :)

    w5fKp2.png
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melissa, Jagodowa, świetne wieści!:)

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melissa, super! Czyli mogą się jeszcze okazać 2o2k, tak?

    Jagodowa, całkiem spoko szyjka :) mi taką wyszła na połówkowych, później niby się wydłużyła, ale trzyma do teraz :)

    U mnie dzisiaj intensywny dzień. Tzn ciążowa intensywny. Byłam na badaniach krwi, później odebrać wyniki, umyłam lodówkę, zrobiłam jedno pranie i pojechałam kupić lusterko do obserwacji dziecka w aucie. I teraz się czuję jak po 8 godzinach w kopalni chyba. Padam!

    Miłego wieczoru :)

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, świetna wiadomość! Nadal odpoczywaj i dbaj o siebie *; Trzymam kciuki i nie puszczam, żeby wszystko było dobrze (;

    Pom-pon, ginekolog powiedział, że jeszcze wszystko jest możliwe i bliźniaki mogą być 2o2k (: Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie (; A Ty, Kochana, jeśli możesz, to już dzisiaj nic nie rób, tylko połóż się jak Królewna i odpoczywaj! *;

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melissa93 wrote:
    Jagodowa, świetna wiadomość! Nadal odpoczywaj i dbaj o siebie *; Trzymam kciuki i nie puszczam, żeby wszystko było dobrze (;

    Pom-pon, ginekolog powiedział, że jeszcze wszystko jest możliwe i bliźniaki mogą być 2o2k (: Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie (; A Ty, Kochana, jeśli możesz, to już dzisiaj nic nie rób, tylko połóż się jak Królewna i odpoczywaj! *;

    To trzymam kciuki żeby się pojawiły dwa łożyska, zawsze to łatwiejsza ciąża.

    My przyjechaliśmy do rodziców, gdzie przez miesiąc szły wszystkie moje paczki dzieciowe :D trochę sobie poleżę po podróży a pozniej wielkie rozpakowywanie :D
    Jedyny minus że na Dolnym Śląsku o wiele cieplej niż w Poznaniu :/

    Trzymajcie sie, miłego dnia :)

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero trafiłam na wasz wątek, a u mnie to już sama końcówka. Mam zaplanowane cc w przyszłym tygodniu.

    Dziewczyny, myślcie pozytywnie - na pewno będzie dobrze. Ja tak starałam się robić od samego początku i udało się odnosić ciąże. U mnie 2o2k, dziewczynka i chłopiec. Problemy wszelkie nas omineły. Od pewnego czasu jest ciężko - ale co się dziwić, jak dzieci już duże (ostatnie usg pokazało 2400 u córci i 2800 u synka).
    Został mi ostatni tydzień i coraz więcej myślę jak to będzie i czy damy radę. Już chciałabym być po. Ale znowu staram się myśleć tylko pozytywnie.

    Postaram się zaglądać do was - ale zobaczymy jak to potem będzie z czasem :)

  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_linka2 wrote:
    Dopiero trafiłam na wasz wątek, a u mnie to już sama końcówka. Mam zaplanowane cc w przyszłym tygodniu.

    Dziewczyny, myślcie pozytywnie - na pewno będzie dobrze. Ja tak starałam się robić od samego początku i udało się odnosić ciąże. U mnie 2o2k, dziewczynka i chłopiec. Problemy wszelkie nas omineły. Od pewnego czasu jest ciężko - ale co się dziwić, jak dzieci już duże (ostatnie usg pokazało 2400 u córci i 2800 u synka).
    Został mi ostatni tydzień i coraz więcej myślę jak to będzie i czy damy radę. Już chciałabym być po. Ale znowu staram się myśleć tylko pozytywnie.

    Postaram się zaglądać do was - ale zobaczymy jak to potem będzie z czasem :)

    Super udało Ci się donosić, też chciałabym dotrwać do 38 tygodnia :)

    Ja z kolei z czasem o porodzie staram się nastawiać pozytywnie :) pomimo że wszyscy straszą jak to będzie okropnie ciężko. Damy radę jak miliony rodziców bliźniąt przed nami.

    Dawaj znać jak operacja i dzieciaczki. Są już takie duże, że na pewno wszystko będzie dobrze :)
    Na pewno masz też skompletowana wyprawkę, podzielisz się informacjami ile czego potrzebs jeśli chodzi o ubranka? Nastawiasz się na karmienie piersią?

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko naszykowane - choć powoli się do tego zabierałam (zaczęłam po połówkowych). Oczywiście zostało ostatnie wykończenie w domu - pozakładać prześcieradła do łóżeczek i na przewijak, powiesić firankę :) ale to pewnie w weekend, albo mąż zrobi.
    Ja z ubrankami nie szałam. Kupowałam wszystko nowe - nie udało się po nikim odziedziczyć.
    W rozmiarze 50 i 56 mam po 5 kompletów - tj. 5xpajacyki i 5x body i półśpiochy. Podobnie chyba na 62 - choć tu mogę mieć braki jakieś - ale dokupię już później. Generalnie wyszłam z założenia, że lepiej dokupić bo nic nie wiadomo - jakie duże się urodzą i ile tych ciuchów będzie trzeba. Przy praniu wydawało mi się, że jest tego dużo, a jak układałam to przeraziłam się, że będzie za mało. Dam znać jak wyjdzie. Może body mam więcej - bo czasem były dobre promocje i brałam wielopaki.
    Większość ciuchów mam z Tesco - bardzo mi się podobały i jakość bardzo fajna. Trochę z Pepco, Smyka i H&M.
    Chce karmić piersią i jestem dobrej myśli. Nastawiam się na pierwszy miesiąc w łóżku z dziećmi przy piersi, aby rozkręcić laktacje :) zobaczymy, czy się nie poddam. Ale tak naprawdę nie kupowałam żadnego mm, nie mam butelek (poza jakimiś 2 gratisami). Nie kupiłam nawet laktatora - zamierzam wypożyczyć na pierwsze dni - i zobaczę, czy kupować czy nie. W razie co mam upatrzony.

    Jeśli macie Facebooka - to poszukaj ie grup bliźniaczych - jest jedną ogólna i druga tylko o KP. Ja trafiłam tam na sam koniec, ale widzę, że można się wiele dowiedzieć.

  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_linka2 wrote:
    Wszystko naszykowane - choć powoli się do tego zabierałam (zaczęłam po połówkowych). Oczywiście zostało ostatnie wykończenie w domu - pozakładać prześcieradła do łóżeczek i na przewijak, powiesić firankę :) ale to pewnie w weekend, albo mąż zrobi.
    Ja z ubrankami nie szałam. Kupowałam wszystko nowe - nie udało się po nikim odziedziczyć.
    W rozmiarze 50 i 56 mam po 5 kompletów - tj. 5xpajacyki i 5x body i półśpiochy. Podobnie chyba na 62 - choć tu mogę mieć braki jakieś - ale dokupię już później. Generalnie wyszłam z założenia, że lepiej dokupić bo nic nie wiadomo - jakie duże się urodzą i ile tych ciuchów będzie trzeba. Przy praniu wydawało mi się, że jest tego dużo, a jak układałam to przeraziłam się, że będzie za mało. Dam znać jak wyjdzie. Może body mam więcej - bo czasem były dobre promocje i brałam wielopaki.
    Większość ciuchów mam z Tesco - bardzo mi się podobały i jakość bardzo fajna. Trochę z Pepco, Smyka i H&M.
    Chce karmić piersią i jestem dobrej myśli. Nastawiam się na pierwszy miesiąc w łóżku z dziećmi przy piersi, aby rozkręcić laktacje :) zobaczymy, czy się nie poddam. Ale tak naprawdę nie kupowałam żadnego mm, nie mam butelek (poza jakimiś 2 gratisami). Nie kupiłam nawet laktatora - zamierzam wypożyczyć na pierwsze dni - i zobaczę, czy kupować czy nie. W razie co mam upatrzony.

    Jeśli macie Facebooka - to poszukaj ie grup bliźniaczych - jest jedną ogólna i druga tylko o KP. Ja trafiłam tam na sam koniec, ale widzę, że można się wiele dowiedzieć.

    Dawaj znać, będziemy mądrzejsze o Twoje rady :) ja też niestety wszystko musiałam kupić, ale rozmiar 50 upolowalam w większości używane na olx.
    Mam identyczne podejście do kp jak Ty. Przygotowałam się psychicznie na walkę. Ale butelki i laktator kupiłam ;)
    Od sievie polecam już niestety nieaktualizowany profil na FB "bliźniaki na piersi". Sporo się dowiedziałam :)

    Dziewczyny co u Was? Jagodowa wypuścili Cię że szpitala?

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • jagodowa Ekspertka
    Postów: 176 50

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej E_linka2! Super, że udało Wam się wytrwać do końca bez większych komplikacji:)
    Koniecznie się do nas odzywaj jeśli czas i Dzieciaki Ci pozwolą, oby ta ostatnia prosta szybko Wam minęła a rozwiązanie przebiegło zgodnie z planem i bez żadnych komplikacji. Pozdrawiam serdecznie :)
    Dziewczyny ja dziś wyszłam ze szpitala, zbadali mnie rano, szyjka ok i od teraz wyleguję się w domu :)
    A jak Wam minął weekend? :)

    E_linka2 lubi tę wiadomość

    w5fKp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon wrote:
    Dawaj znać, będziemy mądrzejsze o Twoje rady :) ja też niestety wszystko musiałam kupić, ale rozmiar 50 upolowalam w większości używane na olx.
    Mam identyczne podejście do kp jak Ty. Przygotowałam się psychicznie na walkę. Ale butelki i laktator kupiłam ;)
    Od sievie polecam już niestety nieaktualizowany profil na FB "bliźniaki na piersi". Sporo się dowiedziałam :)

    Dziewczyny co u Was? Jagodowa wypuścili Cię że szpitala?

    Co do bliźniaki na piersi - grupa na fb ciągle działa, tak więc poszukaj. Ja właśnie tam podczytuje wątki.

    Jagodowa, dobrze, że jesteście w domu, tam zawsze najlepiej, odpoczywaj.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ