X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bio-oil czy na pewno bezpieczny?
Odpowiedz

Bio-oil czy na pewno bezpieczny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammma wrote:
    A moze ktoras z Was uzywala olejku migdalowego Erboristica Natura Gold? Wyczytalam ze dobrze nawilza i jest wskazany w okresie ciazy. No i oczywiscie naturalny.

    Mamma, nie wiem, czy ten olejek zawiera jakieś dodatki, ale sam olejek migdałowy (dowolnej firmy, byle był dobrej jakości) jest bardzo fajny. Na mnie jeszcze lepiej działa olejek jojoba i awokado (czysty, ew. z dodatkiem witaminy E). U mnie również Babydream się nie sprawdził - myślałam, że się zadrapię. Przy stosowaniu wymienionych naturalnych olejów lub ich miksów naprawdę wystarcza mi smarowanie co drugi dzień. Bio-oil zawiera dużo parafiny, która nie ma żadnych specjalnych właściwości, a niektórym szkodzi.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ