X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bijace serduszko
Odpowiedz

Bijace serduszko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy sa tu jakies mamusie ,ktore ujrzaly serduszko maluszka dopiero po 9 tygodniu ciazy?

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 20 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:41

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 września 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bede nikomu odbierac nadziei, sama jestem z mezem po 2 stratach

    mi gin powiedzial, ze jak nie ma serucha w 6 tyg to bieda
    niestety nie pozostaje nic innego jak czekac do pon na kolejny scan
    oby pozytywnie rozwial Twoje watpliwosci!!

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 20 września 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka usłyszała serduszko własnie w 9 tygodniu a kilka dni wczesniej nic nie było widac

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem :( Mala iskierka nadzieji jest.. ale jesli to juz 9 tydzien to ciezko mi uwiezyc zeby cos sie zmienilo. Krew tez mi pobrano...jutro bedzie wszystko wiadomo :(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Kochana nie denerwuj się - musi być dobrze :* W poniedziałek masz wizytę, zobaczysz... wiem że mówi się łatwo ale stres absolutnie nie pomoże :* Spróbuj nie myśleć za dużo... i może innego lekarza z usg jeszcze przydałoby się zaliczyć :)

    A jak się w ogóle czujesz?

    Czuje sie dobrze,Bola mnie tylko piersi ..i mam lekkie zawroty glowy wstawajac z lozka, poza tym nic mi nie dolega..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ