X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Beta hcg przyrosty
Odpowiedz

Beta hcg przyrosty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny jest to moja trzecia ciąża więc teoretycznie powinnam wszystko wiedzieć i nie pytać zwłaszcza o taki banał jak przyrost bety ale jednak.......
    Drugą ciążę poroniłam w 10 tc, maluszek zatrzymał się w rozwoju na 6 tc.
    Obecnie jestem w kolejnej ciąży. Beta robiona w dniu spodziewane @ to 487, kolejne co 48h to 1124 i 2082. Mimo, że wszystko jest w normie to martwi mnie to że procentowo drugi przyrost jest mniejszy od pierwszego. Do ginekologa jestem umówiona na 10.12. Boję się kolejnej straty :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 17:46

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 30 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im dalej w las tym beta wolniej rosnie. Mialam to samo a jest ok. Przy takich wynikach nie badaj juz bety tylko idz na usg.

    Jolcia1985 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ