X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Beta hcg- czy może się mylić?!
Odpowiedz

Beta hcg- czy może się mylić?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinkan Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    23 grudnia miałam miesiączkę tzn pierwszy dzień. Stosunek miał miejsce 1 stycznia. Owulacja prawdopodobnie 5 stycznia. Cykle mam 28 dniowe. 13.01 zrobiłam Beta hcg wynik wyniósł 0,26. Kolejne zrobiłam 15.01 wynik 0,46. Jednak miesiączka przyszła planowo w poniedziałek tzn 20.01. Ale była inna. Najpierw bardzo gęsta, ciemna krew potem normalna tzn. jasno czerwona, żywa. Wiec 4 dnia miesiączki poszłam na badanie Beta hcg tzn wczoraj. (32 dc) Wynik 0,21. Dziwi mnie to bo zawsze miałam w tym laboratorium <0,100. A teraz lekko podwyższone. Nie wiem co o tym myśleć. Wcześniej bardzo bolały mnie piersi, ten ból minął. Ale od wtorku mam dziwne parcie na pęcherz, często biegam siku. Co o tym myslicie? Czy to możliwe ze Beta hcg nieo jest produkowana a ja jestem w ciąży?

    Ps. Wiem, ze to może być głupie pytanie, ale poczytałam na forach posty dziewczyn które uważały, ze do 3 miesiąca nie wiedziały ze są w ciąży bo Beta hcg wychodziło negatywne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 15:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli byłabyś w ciąży, to bhcg na takim etapie byłaby duużo wyższa.

  • Paulinkan Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w sumie nie ma już co wykonywać dalej bety? Skoro 4 dni po terminie miesiączki negatywna?

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to nie ciąża

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Paulinkan Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli takie wyniki są całkiem normalne? Nie powinnam się z tym zgłosić do ginekologa? Zawsze miałam <0,100 s trochę wykonałam tych badań. A teraz nieco podwyższone.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ