BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Beta hcg- czy może się mylić?!
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Paulinkan
Znajoma
0

Wysłany: 24 stycznia, 15:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,

23 grudnia miałam miesiączkę tzn pierwszy dzień. Stosunek miał miejsce 1 stycznia. Owulacja prawdopodobnie 5 stycznia. Cykle mam 28 dniowe. 13.01 zrobiłam Beta hcg wynik wyniósł 0,26. Kolejne zrobiłam 15.01 wynik 0,46. Jednak miesiączka przyszła planowo w poniedziałek tzn 20.01. Ale była inna. Najpierw bardzo gęsta, ciemna krew potem normalna tzn. jasno czerwona, żywa. Wiec 4 dnia miesiączki poszłam na badanie Beta hcg tzn wczoraj. (32 dc) Wynik 0,21. Dziwi mnie to bo zawsze miałam w tym laboratorium <0,100. A teraz lekko podwyższone. Nie wiem co o tym myśleć. Wcześniej bardzo bolały mnie piersi, ten ból minął. Ale od wtorku mam dziwne parcie na pęcherz, często biegam siku. Co o tym myslicie? Czy to możliwe ze Beta hcg nieo jest produkowana a ja jestem w ciąży?

Ps. Wiem, ze to może być głupie pytanie, ale poczytałam na forach posty dziewczyn które uważały, ze do 3 miesiąca nie wiedziały ze są w ciąży bo Beta hcg wychodziło negatywne.

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 stycznia, 15:03

Kagu3
Autorytet
1993

Wysłany: 24 stycznia, 15:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli byłabyś w ciąży, to bhcg na takim etapie byłaby duużo wyższa.

l22ndf9hkey0tdfk.png

w5wqcwa1zyyd3tpl.png

Paulinkan
Znajoma
0

Wysłany: 24 stycznia, 15:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czyli w sumie nie ma już co wykonywać dalej bety? Skoro 4 dni po terminie miesiączki negatywna?

Jeheria
Autorytet
901

Wysłany: 24 stycznia, 15:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niestety to nie ciąża

1usaj44j3wyrhjnw.png
Starania od sierpień 2016
Mutacja Leiden hetero, Hashimoto, IO, endometrioza I st., cienkie endometrium, MTHFR A1298C hetero, PAI hetero
HSG ok, histero ok, kariotypy ok, nasienie ok
10.08.19 punkcja - 17 pęcherzyków, 6 zapłodniono, 6 zarodków dotrwało do 3 doby
13.08.19 transfer 9a, endometrium 7,6 mm,
na zimowisku 5❄️: 4ab, trzy 3bb, 1bb
beta 9dpt=61, prg 202
beta 11dpt=159
beta 15dpt=985, prg 242
24 dpt ♥️
10.05.2020 Maciej jest już z Nami :)

Paulinkan
Znajoma
0

Wysłany: 24 stycznia, 15:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czyli takie wyniki są całkiem normalne? Nie powinnam się z tym zgłosić do ginekologa? Zawsze miałam <0,100 s trochę wykonałam tych badań. A teraz nieco podwyższone.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)