X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne beta
Odpowiedz

beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,ponoć beta po przekroczeniu pewnego pułapu czy też tygodnia ciąży przyrasta mniej niż 100%? potem 60%? co 4 dni? Jak to jest?bo moja beta 29157 a po 48 godzinach 35638 to jak wkońcu sie liczy?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie ciąży beta jest mało ważna. Teraz tylko usg.
    Twoje wyniki są jak najbardziej ok. Gratulacje

    malami91 lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły jak przyrasta na tym etapie. Na pewno już nie warto robić tego badania. Teraz tylko USG, tak jak napisała poprzedniczka :).

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Dziewczyny,ponoć beta po przekroczeniu pewnego pułapu czy też tygodnia ciąży przyrasta mniej niż 100%? potem 60%? co 4 dni? Jak to jest?bo moja beta 29157 a po 48 godzinach 35638 to jak wkońcu sie liczy?

    Przy takiej becie to już mogą się cuda dziać, może rosnąć, lub nawet spadać i znów rosnąć. Teraz decydujące jest tylko USG. Po co robisz betę na tym etapie?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 30 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dięki dziewczyny,a po co robie,no bo właśnie z tego "stresa"poleciałam i zrobiłam bo tak mówią że ma być przyrost 100 aalbo 60%,mniej wiecej w tym tyg to mialam 1000 bety no iii krwawienie....i nie wiem co mam myśleć,znaczy że serduszko bedzie widać,powinno widać....czyli beta w normie....

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 30 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie że w 6 tyg miałam 1000 bety no i wtedy..ktwawienie...czyli pozostaje usg,no zobaczymy...

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ