X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Badania prenatalne Warszawa
Odpowiedz

Badania prenatalne Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 24 marca 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Czy możecie polecić dobrego lekarza do badań prenatalnych w Warszawie?
    Lekarza, który ma bogate doświadczenie i jest naprawdę dobry w tym co robi :)
    Jestem w 8tc i spodziewam się bliźniąt. Moja lekarka kazała się już umawiać na prenatalne a ja nie wiem do kogo iść...

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Bryś Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 24 marca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dobrze Ci kazała bo terminy są czasem długie. Ja umawiałam się do dr Jaczynskiej, ale niestety wizyta została odwołana i przepisali mnie do dr Harabin Matysiak. Rozważałam też dr Roszkowskiego ale terminy były zbyt odległe. A i na kolejnych byłam u dr Radziejowskiej, sprawdź opinie. Polecam Ci umówić się w dwa miejsca, najwyżej druga wizytę odwołasz. Bo jeśli sami odwołają i nie będziesz mieć alternatywy to możesz mieć problem. A obecna sytuacja sama wiesz jak wygląda. A i polecam podpytać dziewczyn z wątku o amnio, może kogoś polecą mając"problemowe" ciąże.

  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 24 marca 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Roszkowski i prof. Dangel to specjalisci od tych najtrudniejszych przypadkow, ja robilam u dr Makowskiego ma super sprzet i jest kier.usg w szp.sw zofii, prof. Wielgos, dr Garwolinski u obu bylam i polecam.

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 26 marca 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bryś wrote:
    Cześć, dobrze Ci kazała bo terminy są czasem długie. Ja umawiałam się do dr Jaczynskiej, ale niestety wizyta została odwołana i przepisali mnie do dr Harabin Matysiak. Rozważałam też dr Roszkowskiego ale terminy były zbyt odległe. A i na kolejnych byłam u dr Radziejowskiej, sprawdź opinie. Polecam Ci umówić się w dwa miejsca, najwyżej druga wizytę odwołasz. Bo jeśli sami odwołają i nie będziesz mieć alternatywy to możesz mieć problem. A obecna sytuacja sama wiesz jak wygląda. A i polecam podpytać dziewczyn z wątku o amnio, może kogoś polecą mając"problemowe" ciąże.
    Dzieki za podpowiedz. Chyba umowie się faktycznie do dwóch miejsc, tak będzie bezpieczniej.
    Wrzuc proszę linka do tego wątku.

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 26 marca 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dydone wrote:
    Dr Roszkowski i prof. Dangel to specjalisci od tych najtrudniejszych przypadkow, ja robilam u dr Makowskiego ma super sprzet i jest kier.usg w szp.sw zofii, prof. Wielgos, dr Garwolinski u obu bylam i polecam.
    Myślałam o Roszkowskim, ale chyba bardziej skłaniam się ku Makowskiemu właśnie.
    Ale muszę jeszcze poczytać.
    O prof Dangel nic nie słyszałam wiec nawet nie rozważałam jej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2020, 22:05

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 27 marca 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Makowskiego, najlepiej na Żytniej - ma tam najlepszy sprzęt :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 27 marca 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się, bo będę szukała kogoś na badania połówkowe.
    Poczytałam o dr. Makowskim i z opini wynika, że wielokrotnie przeoczył wady uprawniające (że tak brzydko powiem) do terminacji ciąży.
    To jest jeden z problemów przy wyborze lekarza. Czy nie trafi się pro lifowiec, który o wadzie nie powie, żeby nie było decyzji o terminacji ciąży...
    Poprzednie badania robiłam u dr. Osóbka Morawski, ale też gdzie czytałam, że on pro life...

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Bryś Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 27 marca 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może dr Dębska? Pro life raczej nie jest.

  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Debskiej chodzila moja kolezanka i polecala.

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Janka78 Ekspertka
    Postów: 230 233

    Wysłany: 27 marca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Debska

    qb3c3e5eyv2yhsqn.png

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 27 marca 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przekonały opinie innych lekarzy o dr Makowskim ;) Nie wszystkie opinie pacjentów są wiarygodne, czasem nawet nie rozumieją, że czegoś może się nie dać zdiagnozować na usg ;]

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 27 marca 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    Podpinam się, bo będę szukała kogoś na badania połówkowe.
    Poczytałam o dr. Makowskim i z opini wynika, że wielokrotnie przeoczył wady uprawniające (że tak brzydko powiem) do terminacji ciąży.
    To jest jeden z problemów przy wyborze lekarza. Czy nie trafi się pro lifowiec, który o wadzie nie powie, żeby nie było decyzji o terminacji ciąży...
    Poprzednie badania robiłam u dr. Osóbka Morawski, ale też gdzie czytałam, że on pro life...
    Opinie w większości ma dobre.
    Myślałam o dr Debskiej tez i o niej opinie bardzo różne, na razie skłaniam się mu Makowskiemu. Nie jest to oczywiście jeszcze ostateczny wybór...
    O Roszkowskim znalazłam gorsze mimo wszystko.
    Myślałam, ze to prostsze jest wszystko

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 27 marca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dydone, pisałaś też w innym poście o prof Dangel.
    Mozesz coś więcej o niej powiedzieć?

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 28 marca 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prof. joanna szymkiewicz-dangel przyjmuje prywatnie na agatowej, jest rowniez kardiologiem dzieciecym. Jesli masz ciaze blizniacza jednoowodniowa lub jednokosmowkowa to rozwaz ja. Podobno ona i Roszkowski sa najlepsi w tych najtrudniejszych przypadkach, ale on niestety nie nalezy do najmilszych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2020, 11:09

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 28 marca 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dydone wrote:
    Prof. joanna szymkiewicz-dangel przyjmuje prywatnie na agatowej, jest rowniez kardiologiem dzieciecym. Jesli masz ciaze blizniacza jednoowodniowa lub jednokosmowkowa to rozwaz ja. Podobno ona i Roszkowski sa najlepsi w tych najtrudniejszych przypadkach, ale on niestety nie nalezy do najmilszych.
    U mnie ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 28 marca 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te opinie są ze znanylekarz, tam nie ma anonimów. I jasno piszą, że kolejni lekarze się dziwili jak można było nie zobaczyć tych wad... a jak mu się wraca uwagę to się obraża.
    Ma takich opinii znacznie więcej niż inni lekarze. Opinie pozytywne są od tych, którzy urodzili zdrowe dzieci. I to mi dało do myślenia...

    O Roszkowskim jest mega dużo, że cham, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę.

    A zwracam honor, według opinii Osóbka Morawski jest pro choice. Też miły nie jest, ale to wiem.

    Poczytam w takim razie o Dębskiej.

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 28 marca 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dangel ma same dobre opinie... pomyślę o niej w takim razie.

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 28 marca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    Te opinie są ze znanylekarz, tam nie ma anonimów. I jasno piszą, że kolejni lekarze się dziwili jak można było nie zobaczyć tych wad... a jak mu się wraca uwagę to się obraża.
    Ma takich opinii znacznie więcej niż inni lekarze. Opinie pozytywne są od tych, którzy urodzili zdrowe dzieci. I to mi dało do myślenia...

    O Roszkowskim jest mega dużo, że cham, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę.

    A zwracam honor, według opinii Osóbka Morawski jest pro choice. Też miły nie jest, ale to wiem.

    Poczytam w takim razie o Dębskiej.
    O Roszkowskim czytałam to samo. Masakra.
    Dębska niby taki autorytet a przyznam szczerze że jestem zawiedziona, bo też ma trochę negatywnych opinii.

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 28 marca 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 planujesz robić niffy/sonco? Gdzie najlepiej się umówić? Czy to robi się może u tego samego lekarza co prenatalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2020, 14:59

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 28 marca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam prof. Dębską lub Kretowicza.
    Dębska współpracuje z Dangel, więc jak tylko będzie coś nie tak z sercem to od razu do niej wyśle. Robi też biopsję i amniopunkcję w szpitalu lub u siebie prywatnie w gabinecie i ma w tym ogromne doświadczenie. Na pewno nie będzie próbowała ukrywać żadnych wad, a raczej dmuchała na zimne...
    Dangel w ocenie serca jest jedną z najlepszych, badanie u niej wygląda tak, że najpierw robi jej stażystka, a potem ona zerka. Byłam tam 3x, jestem zadowolona, mimo kosmicznych opóżnień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2020, 16:00

    Freja000 lubi tę wiadomość

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ