X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Badania prenatalne.
Odpowiedz

Badania prenatalne.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 września 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dziewczyny. Czyli na tym etapie ciąży wszystko zależy od sytuacji i ułożenia dziecka.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Katowic i okolic proszę o radę gdzie robiły prenatalne i które gabinety polecają. Ocyzwiscie prywatnie. Dziéki :-D

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA ja uczęszczam na wizyty do Dr Nowosielskiego w przychodni na ulicy Przyjaznej. To znany i polecany specjalista od badań prenatalnych, ja już jestem po dwóch badaniach i jestem bardzo zadowolona. Badanie jest dokładne i rzeczowe, odpowiada na wszystkie pytania. Ceny może nie należą do najniższych, bo badanie kosztuje 200zł i test z krwi też 200zł, ale myślę że warto. Sprzęt ma wysokiej klasy, więc ładnie wszystko widać. Co do określania płci jest bardzo ostrożny, ponieważ nie chce nikogo rozczarować. Mnie dopiero na drugich prenatalnych potwierdził płeć. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to pytaj :))

    MILA, Dodi lubią tę wiadomość


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dzięki :-) ale to ul. przyjazna w Katowicach tak?? jaka dzielnica?? Giszowiec??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2014, 23:33

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.centrummedyczne-przyjazna.pl/

    tutaj masz linka do przychodni, a szczegóły w zakładce ginekolog. Dr Nowosielski przyjmuje tylko w soboty.


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Postanowiłam Was trochę podczytać i bardzo się cieszę, bo też jestem na etapie umawiania się na badania prenatalne i zapisałam sie równiez do dr Nowosielskiego ale na poniedziałek więc najwyraźniej przyjmuje w soboty i poniedziałki.
    Pozdrawiam gorąco

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ