Letnia promocja w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament Premium w BellyBestFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Badania prenatalne.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Makcza
Autorytet
1271

Wysłany: 27 września 2013, 10:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki, dziewczyny. Czyli na tym etapie ciąży wszystko zależy od sytuacji i ułożenia dziecka.

tb73y2v4bw88z3f1.png
ox7n3e3ktfsn5ith.png

MILA
Autorytet
3588

Wysłany: 18 stycznia 2014, 19:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny z Katowic i okolic proszę o radę gdzie robiły prenatalne i które gabinety polecają. Ocyzwiscie prywatnie. Dziéki :-D

f2wlwn15lxmguqd1.png

agi88
Ekspertka
110

Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:35
Cytuj | (2) | Zgłoś
MILA ja uczęszczam na wizyty do Dr Nowosielskiego w przychodni na ulicy Przyjaznej. To znany i polecany specjalista od badań prenatalnych, ja już jestem po dwóch badaniach i jestem bardzo zadowolona. Badanie jest dokładne i rzeczowe, odpowiada na wszystkie pytania. Ceny może nie należą do najniższych, bo badanie kosztuje 200zł i test z krwi też 200zł, ale myślę że warto. Sprzęt ma wysokiej klasy, więc ładnie wszystko widać. Co do określania płci jest bardzo ostrożny, ponieważ nie chce nikogo rozczarować. Mnie dopiero na drugich prenatalnych potwierdził płeć. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to pytaj :))

MILA, Dodi lubią tę wiadomość

MILA
Autorytet
3588

Wysłany: 18 stycznia 2014, 23:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aga dzięki :-) ale to ul. przyjazna w Katowicach tak?? jaka dzielnica?? Giszowiec??

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 stycznia 2014, 23:33

f2wlwn15lxmguqd1.png

agi88
Ekspertka
110

Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
http://www.centrummedyczne-przyjazna.pl/

tutaj masz linka do przychodni, a szczegóły w zakładce ginekolog. Dr Nowosielski przyjmuje tylko w soboty.

Dodi
Autorytet
10236

Wysłany: 11 lutego 2014, 21:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie.
Postanowiłam Was trochę podczytać i bardzo się cieszę, bo też jestem na etapie umawiania się na badania prenatalne i zapisałam sie równiez do dr Nowosielskiego ale na poniedziałek więc najwyraźniej przyjmuje w soboty i poniedziałki.
Pozdrawiam gorąco

29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
1995fd7a4d57bc6e.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)