X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Angeliusowe mamy - zbiorczy wąte kdla kobiet w ciąży i po porodzie
Odpowiedz

Angeliusowe mamy - zbiorczy wąte kdla kobiet w ciąży i po porodzie

Oceń ten wątek:
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 16 maja 2020, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wit. D przedawjowalismy mimo niskiej dawki. Ja z córką od 4 miesiąca spędzałam całe dnie w ogrodzie i to u nas by wystarczyło. Przez suplementację młoda miała kamień na nerce. Ale to kwestia mojego dziecka, które nawet zima ma wysoka eit. D, Ja zresztą też. Także najlepiej zrobić poziom wit. Przy okazji jakiś innych badań.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 16 maja 2020, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurola nie stresuj się tym łożyskiem, uważaj na siebie i odpoczywaj a wszystko stoi będzie dobrze 😘
    Jest szansa żeby córka wróciła do przedszkola ?

    aurola lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 16 maja 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Udalo mi się w kręcić na wizytę. Niestety łożysko zamiast się podnieść poszło w dół i jest centralnie przodujące. Mam leki, muszę leżeć i mdlić się zeby nic głupiego się nie stało do min. 30 tyg. Także brak mi słów i sil na dziś. Jedynie dobre wieści ze malutka ładnie rośnie, nie mam cukrzycy i tarczyca cudem też w normie.
    Będzie dobrze !! Odpoczywaj sobie bez stresu ! Trzymam kciuki ;*

    aurola lubi tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 maja 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Udalo mi się w kręcić na wizytę. Niestety łożysko zamiast się podnieść poszło w dół i jest centralnie przodujące. Mam leki, muszę leżeć i mdlić się zeby nic głupiego się nie stało do min. 30 tyg. Także brak mi słów i sil na dziś. Jedynie dobre wieści ze malutka ładnie rośnie, nie mam cukrzycy i tarczyca cudem też w normie.
    Przepraszam, miałam zacytować a nie polubić. Dobrze że jednak wybrałaś się do tego lekarza. Trzymam kciuki żebyś spokojnie dotrwała już do końca.

    aurola lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 maja 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Udalo mi się w kręcić na wizytę. Niestety łożysko zamiast się podnieść poszło w dół i jest centralnie przodujące. Mam leki, muszę leżeć i mdlić się zeby nic głupiego się nie stało do min. 30 tyg. Także brak mi słów i sil na dziś. Jedynie dobre wieści ze malutka ładnie rośnie, nie mam cukrzycy i tarczyca cudem też w normie.

    Trzymam kciuki za was!! 👍👍 Oby do 30 a potem 35 💕

    aurola lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 16 maja 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti wrote:
    Uzywal ktos kosmetykow tolpa do twarzy i moglby sie wypowuedziec?
    Ja kiedyś miałam żel do mycia twarzy ale szału nie robił...

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 16 maja 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Aurola nie stresuj się tym łożyskiem, uważaj na siebie i odpoczywaj a wszystko stoi będzie dobrze 😘
    Jest szansa żeby córka wróciła do przedszkola ?
    Szansa jest bo chodzi do przeczkola prywatnego i tam raptem 6 dzieci jest. Póki co babcia zadeklarowała pomoc. Tez będzie coraz cieplej więc będzie całe dnie na ogrodzie. Muszę kupuc tylko wygodny leżak.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 17 maja 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a brała któraś z Was relanium w ciąży? Mnie pomaga bardzo ale nic dobrego nie przeczytałam na jego tema i zażywania w ciąży 🙄

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 17 maja 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurola szukasz czegoś przeciwskurczowego dla siebie ?
    Magne b6 forte codziennie 4tabletki.

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 18 maja 2020, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Aurola szukasz czegoś przeciwskurczowego dla siebie ?
    Magne b6 forte codziennie 4tabletki.
    Magne b6 biorę ale sam magnez mi nie pomógł. Przepisano mi jeszcze spasmoline i relanium. Biorę i pomaga tylko w necie same negatywy na ich temat. Ufam lekarza, raczej by dzidzi nie zaszkodzili ale mimo to niepewność zostaje.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 18 maja 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wasze dzieci śpią w ciągu dnia i o której zasypiają już na nocny sen???

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 maja 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Dziewczyny jak wasze dzieci śpią w ciągu dnia i o której zasypiają już na nocny sen???
    Natalii w czwartym miesiącu się poprawiło i zamiast chodzić spać o 1-szej w nocy chodziła spać o północy 😂 A w dzień spała po pół godzinki a potem marudziła następne dwie, trzy 😑 W nocy oczywiście to nie było spanie do rana tylko co 1,5 godziny pobudka na cycusia.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 19 maja 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Natalii w czwartym miesiącu się poprawiło i zamiast chodzić spać o 1-szej w nocy chodziła spać o północy 😂 A w dzień spała po pół godzinki a potem marudziła następne dwie, trzy 😑 W nocy oczywiście to nie było spanie do rana tylko co 1,5 godziny pobudka na cycusia.
    Szacun że dałaś rade🤩😘😍 moja budzi się raz w nocy koło 3/4 na cycucha a później do 7. Kładzie się spać przed 20 i różnie bywa z usypianiem, czasem i godzinę męczy się. W dzień śpi na spacerze a w domu szybkie drzemki po ok pół godziny

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 19 maja 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Szacun że dałaś rade🤩😘😍 moja budzi się raz w nocy koło 3/4 na cycucha a później do 7. Kładzie się spać przed 20 i różnie bywa z usypianiem, czasem i godzinę męczy się. W dzień śpi na spacerze a w domu szybkie drzemki po ok pół godziny
    Kochana ja do teraz daję radę 😂 w kwestii nocnych pobudek nic się nie zmieniło, nadal są pobudki co godzine-półtorej. W dzień teraz jest jedną drzemka 2-3 godziny co ratuje mi codzienne obiady 😁

    aurola lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 19 maja 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kochana ja do teraz daję radę 😂 w kwestii nocnych pobudek nic się nie zmieniło, nadal są pobudki co godzine-półtorej. W dzień teraz jest jedną drzemka 2-3 godziny co ratuje mi codzienne obiady 😁
    Na jedzenie? Czy przytulnie? Ale karmisz mm bo jesteś w ciąży? W ogóle to gratuluję

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 19 maja 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Na jedzenie? Czy przytulnie? Ale karmisz mm bo jesteś w ciąży? W ogóle to gratuluję
    Karmię KP (mam nadzieję że teraz przy ciąży się w końcu odessie...). Pobudki są na cycusia zazwyczaj choć czasem po prostu odwróci się i śpi dalej.
    Dziękuję ☺️

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 19 maja 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Szacun że dałaś rade🤩😘😍 moja budzi się raz w nocy koło 3/4 na cycucha a później do 7. Kładzie się spać przed 20 i różnie bywa z usypianiem, czasem i godzinę męczy się. W dzień śpi na spacerze a w domu szybkie drzemki po ok pół godziny

    Podobnie u mnie. Łucja do 4 miesiąca budziła się tylko 2 razy w nocy.a teraz od miesiąca idzie spać o 21ej budzi się 3 lub 4 razy w nocy na cyca,a przez dzień śpi 4 razy po pół godziny chyba że jesteśmy na spacerze to jedna drzemkę ma dłuższą.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 19 maja 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Podobnie u mnie. Łucja do 4 miesiąca budziła się tylko 2 razy w nocy.a teraz od miesiąca idzie spać o 21ej budzi się 3 lub 4 razy w nocy na cyca,a przez dzień śpi 4 razy po pół godziny chyba że jesteśmy na spacerze to jedna drzemkę ma dłuższą.
    Nawet mnie nie strasz 😭😭😭 bo Marysia ma 3.5 miesiąca a ja wielu pobudek w nocy nie zniose...ale ja na noc daje mm i dojada piersią. A w dzień jak mam problem z laktacja lub gdzies wychodzę to też mm

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 19 maja 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas drzemki jak sie uda, tzn czasem miedzy karmieniami gość potrafi przegrandzic cale 3h 🙄😆 a czasem zasypia w trakcie karmienia.
    Z kolei w mysl zasady "wieczór deser dnia" wprowadzilismy rytuał kąpiel-karmienie-spanie ok 20, zeby miec mozliwosc dopicia tej kawy z rana 🤣 w nocy zostalo jedno wstawanie ok 4, ale poranki dziedzic preferuje dosc wczesne, bo rzadko kiedy dosypia dluzej niz do 6-6.30💃 tez nie wyobrazalam sobie nocnego wstawania, bo rasowy mops ze mnie i sama sie sobie dziwie, ale jakos sie kreci od przeszlo 4 mcy 🤷‍♀️ pamietam w ogole pierwsza noc,kiedy pprzespal do tej 4-5, jak sie przebudzilam i uswiadomilam, która jest godzina, chcialam się zabić o własne nogi, tak lecialam do lozeczka 🤦‍♀️🙉 (od poczatku mial budzenia godz. 24-3-6)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:34

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 19 maja 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    U nas drzemki jak sie uda, tzn czasem miedzy karmieniami gość potrafi przegrandzic cale 3h 🙄😆 a czasem zasypia w trakcie karmienia.
    Z kolei w mysl zasady "wieczór deser dnia" wprowadzilismy rytuał kąpiel-karmienie-spanie ok 20, zeby miec mozliwosc dopicia tej kawy z rana 🤣 w nocy zostalo jedno wstawanie ok 4, ale poranki dziedzic preferuje dosc wczesne, bo rzadko kiedy dosypia dluzej niz do 6-6.30💃 tez nie wyobrazalam sobie nocnego wstawania, bo rasowy mops ze mnie i sama sie sobie dziwie, ale jakos sie kreci od przeszlo 4 mcy 🤷‍♀️ pamietam w ogole pierwsza noc,kiedy pprzespal do tej 4-5, jak sie przebudzilam i uswiadomilam, która jest godzina, chcialam się zabić o własne nogi, tak lecialam do lozeczka 🤦‍♀️🙉 (od poczatku mial budzenia godz. 24-3-6)
    Kurczę u mnie Łucja im starsza tym więcej się budzi,chyba też jej muszę dawać na noc jakieś mleko z butelki. O 4 rano to ja bym była w 7 niebie jak ona by się tylko raz budziła. Ja codziennie prawie wstaje o 6 lub wcześniej bo tak moja panna wstaje wyspana.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ