X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Amol w ciąży.
Odpowiedz

Amol w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę powiedzcie jak sobie radzicie z bólami pleców. Czy amolem mogę smarować lędźwie i ogólnie plecy gdy mnie bolą. Od wczoraj ledwo chodzę.. 😭

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa.katarzyna wrote:
    Dziewczyny proszę powiedzcie jak sobie radzicie z bólami pleców. Czy amolem mogę smarować lędźwie i ogólnie plecy gdy mnie bolą. Od wczoraj ledwo chodzę.. 😭

    Zimne i gorace oklady pomagaja w jakims stopniu. Mozesz uzyc termoforu. Zawsze to jakas opcja.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z amolem? Czy któraś z Was go używa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam Amolu w ciąży do nacierania szyi przy ,,przewianiu'' 2-3 razy dziennie przez kilka dni plus trochę na skronie bo ból był okropny i tylko to było wstanie uspokoić. Ja konsultowałam wcześniej z lekarzem. Nacierałam tylko bolące miejsca, ale przy dużej powierzchni jak plecy lepiej też porozmawiaj z lekarzem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ