X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Alergia-leki w ciąży.
Odpowiedz

Alergia-leki w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kingusia:) Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Chciałam zapytać czy zażywacie leki na alergię w ciąży? Mam uczulenie nieznanego pochodzenia-swędzenie skóry, oczu. Nic nie pomaga, tylko np lirra. (pół tabletki) codziennie.
    Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

    Starania od 12.2017r
    03.2018 ciąża bezzarodkowa
    10.2018 ciąża ♡♡♡
    23.07.2019 Jakub, moja druga miłość 💙💙💙
    Czerwiec 2020 kolejne starania:)

    w4sqvfxm2hvnxmiz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ