X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Alergia-czy można brać tabletki odczulające?
Odpowiedz

Alergia-czy można brać tabletki odczulające?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść, zbliza się okres wiosenny i już zaczynaja pylić roślinki/ Czy ktoraś z Was jest również alergikiem i bierze jakieś tabletki w trakcie ciaży??
    U mnie alergia zaczęła o sobie znać-zatkany nos, piekące oczy+przeziębienie-ale moj gin nie zna się na lekach ktore mogą być bez obaw stosowane w ciąży. a Wy?????

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre pytanie ! Podpisuje sie bo tez jestem alergikiem (5 tc) i nie wiem czy cos brac czy nie.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytałam moją Gin - w tym sezonie na alergię chusteczki higieniczne i czysta woda..... - pozdrawiam Kichające ....

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ulotce zazwyczaj jest ze są nie wskazane. Lecz ostatnio byłam u lekarza i powiedziała ze Jeśli jest to na prawdę uciążliwe i może zagrozić życiu matki to powinno się wziąć.
    Jednak u mnie jest to wysypka i zapisała mi krem który pomaga. No i polecam kupić calcium do picia bądź w tabletkach również powinien pomóc

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży znalazłam sposób na moją alergię, w 100% bezpieczny. Jak wracam do domu po nawet krótkim pobycie na zewnątrz myję twarz delikatnym mydłem i psikam do nosa wodą morską (i wydmuchuję). Zapewne nie podziała to na silne alergie ale u mnie sprawdza się fantastycznie, więc spróbowac warto.
    Z tego co wiem wapno jest bezpieczne.
    Moja alergia sprowadzała się do opuchniętych oczu, kichania i drapiącego gardła w sezonie. Poza ciążą zawsze łykałam zyrtec albo amertil i wapno.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W I trymestrze absolutnie nic nie wolno brać. Od II dozwolone są pewne leki antyhistaminowe, ale przed zażyciem jakichkolwiek skonsultujcie się z lekarzem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;-) dziewczyny,takie pytania mozna zadawac na watku ogolnym, przez takie pierdolowate nowe watki ktore ciagna sie kilka postow powstaje tu burdel doslownie.
    Za chwile w takim tempie nie bedzie mozna nic znalezc, nie robcie tego,please ;-)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ