X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Acer w ciąży
Odpowiedz

Acer w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laura93 Koleżanka
    Postów: 68 0

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.
    Już nie raz pisałam na różne tematy. Dwa poronienia za mną a teraz "wyłapana" mega wczesna ciąża. Dzisiaj byłam u ginekologa bo pojawiło się brudzenie i od razu panika. Dostałam duphaston 3x1 i Acard 1x1. Pytanie czy któraś z Was brała może Acard w ciąży ? Wyczytałam, że poprawia ukrwienie i w jakiś sposób pomaga.
    Całuje Was :*

    PS dopiero zauważyłam, że słownik zmienił mi tytuł tematu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 16:54

    24.09.17 ❤[*]
    15.11.17❤[*]
    1.06.18 ❤[*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie bralam ale sporo dziewczyn bierze/ brało
    Glowa do gory i powodzonka.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ