X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 9 dc przy cyklach nieregularnych- ciąża.
Odpowiedz

9 dc przy cyklach nieregularnych- ciąża.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :) Czy któraś z Was zaszła w ciąże współżyjąc zaraz po okresie ? Ja mam cykle dość nieregularne bo czasem miałam co 40 dni , później 36, ostatnio 33. Dziś jest mój 34 dzień cyklu a od około 20 dc mam nudności, i czuje jakbym się "napołykała powietrza". Do tego zasypiam po 20 i jak nikt mnie nie obudzi to śpię po 13h. Co do temperatury, w tym cyklu sobie nie mierzyłam, ale w ostatnim nie miałam wiecej niz 36.6 w środku cyklu a tak to ok 36.3, a teraz się utrzymuje ok 36.9 od paru dni. bóle od ok 20 dc mam jak na okres, ale teraz już coraz bardziej więc czekam jeszcze do ok 37 dc i zrobię test. Zastanawiam się tylko czy przy moich cyklach można zajść współżyjąc 9 dc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ