X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 7tyg6dc zanik objawów
Odpowiedz

7tyg6dc zanik objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie koncze 8tydzien i tak jak miewałam mdłosci tak ostatnie kilka dni nie mam ich w cale a od wczoraj wieczór przestały mnie bolec piersi zaczynam panikowac bo miałam czeste bole podbrzusza takie jakby rozpieranie kłucie i boje sie ze dzieje sie cos złego

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja od początku ciąży za wiele objawów nie miałam oprócz bolących piersi no i braku okresu. Może to śmieszne ale kilka razy dziennie dotykałam piersi, żeby sprawdzić czy bolą. Były dni, że bolały a były takie gdzie nie. Około 8 tygodnia przestały boleć przez kilka dni. Strasznie spanikowałam. Poszłam na usg i wszystko było dobrze. Ból piersi mi od tamtej pory aż do rozwiązania nie wrócił. Mdłości się pojawiły w 9/10 tygodniu i do końca ciąży trwały. Każdy przechodzi ciążę inaczej. A to że jest mniej objawów to lepiej dla Ciebie. Wiem, że na początku ciąży to jest bardzo stresujące bo sama przez to przeszłam :). Różne kłucia i pobolewania też miałam szczególnie na początku to normalne. Jeśli chcesz być spokojna to idź na usg, porozmawisz z lekarzem na temat swoich obaw i na pewno będziesz spokojniejsza.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 dziękuję kochana za dobre słowo :) tak jutro wizyta mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla córeczki :*

    Ania0306 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinabf2 wrote:
    Ania0306 dziękuję kochana za dobre słowo :) tak jutro wizyta mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla córeczki :*
    Dzięki :) . Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Daj znać jak już będziesz po :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ