X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 6 tydzień i nieciemniejące kreski
Odpowiedz

6 tydzień i nieciemniejące kreski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robisz zawsze z porannego moczu?

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam. Zrobiłam test, dwa dni później powtorzylam i kreska była nawet jaśniejsza niż na pierwszym teście. Moje dwie kreski mają już prawie 3 miesiące :) odczekaj kilka dni i zrób ponownie

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wife_of_trucker. wrote:
    Witajcie, od razu zaznaczam ze B-HCG nie mam mozliwości zrobić.
    Jestem w 5t3d ciąży ( tp 26.07.19), od terminu @ mam pozytywne testy ciazowe, ALE nawet porownujac te same, tej samej firmy powinny byc one z dniana dzien mocniejsze, az beda II tej samej intensywnosci... a u mnie bywala kreska prawie jak testowa, na drugi dzien o polowe jasniejsza, a no za dwa dni znowu ciemniejsza.. mial ktos tak a mimo to ciaza rozwijala sie prawidlowo?
    Wizyta dopiero 5.12
    Ja przy becie prawie 6tys. nie miałam kresek takiej samej kolorystyki, nawet przy becie 10tys. nie widziałam różnicy z tym pierwszym testem. Tylko usg prawdę powie.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wife_of_trucker. wrote:
    Na tym etapie juz raczej nie ma to znaczenia...

    Oczywiście, że ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 20:22

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ