X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 3 słowa o nas :)
Odpowiedz

3 słowa o nas :)

Oceń ten wątek:
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wątek się przyjmie, ale może będzie dla niektórych pomocny. Proponuję tutaj wpisywać krótkie info o sobie - np. wiek, skąd jesteśmy, ile starałyśmy się o dziecko, przewidywany termin porodu, i wszystko inne co mamy ochotę napisać o sobie :)
    A jak będziemy chciały zaktualizować info o sobie to można aktualizować pierwszy wpis

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2013, 09:19

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 2013 r. skończę 36 lat, jestem z Trójmiasta.
    Udało nam się zajść w ciążę w 6-tym cyklu starań, to pierwsza ciąża. Przewidywany termin porodu to 27/06/2013
    Jeszcze nie znamy płci dziecka
    Pierwsze ruchy Dzidzi poczułam w 17 tc

    Aktualizuję - w 22 tc dowiedzieliśmy się, że raczej będzie dziewczynka, co zostało potwierdzone w 23 tc. Córeczka!! po prostu bosko! :) bardzo się z tego cieszymy - będzie Maja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2013, 06:41

    201306215365.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w 2013 r. skończę 28 lat, jestem ze Śląska:)
    Mieliśmy wielkie szczęście i udało nam się zajść w ciążę już w pierwszym cyklu starań.
    To też moja pierwsza ciąża.
    Przewidywany termin porodu - 08.08.2013 r.
    Płeć - lekarka stawia na dziewczynkę.

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysl:

    A ja jestem z Lodzi, ale od wielu lat mieszkam zagranica.
    W marcu skoncze 37 lat,niestety, bo caly czas czuje sie na 28 :)
    Jest to moja perwsza dzidzia, na USG wyszedl chlopak
    Udal sie nam juz w pierwszym cyklu staran
    i przyjdzie na swiat na przelomie czerwca i lipca

    0ylvqca.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwietniu skończę 25 lat. Mieszkam na Lubelszczyźnie. Jestem w 19tc. Udało się za pierwszym razem. Mam też córkę, która również w kwietniu skończy 7 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 15:03

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Krakowa. W kwietniu będę mieć 26 lat, przewidywany termin porodu to 28 marca, udało nam się zajść w ciążę w 5 cyklu starań, wcześniej był z tym problem ze względu na wysoką prolaktynę, ale po bromergonie udało się od razu. To nasza pierwsza ciąża.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja jestem z Krakowa. Mam 24 lata :) termin na wrzesień 2013, więc dopiero początek:) To moja pierwsza ciąża:)

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    W kwietniu skończę 25 lat. Mieszkam na Lubelszczyźnie. Jestem w 19tc. Udało się za pierwszym razem. Mam też córkę, która również w kwietniu skończy 7 lat.

    witam krajankę ja też mieszkam na Lubelszczyźnie :)
    to jest moja pierwsza ciąża, w którą zaszłam w 13 cyklu starań przy drobnej pomocy medycznej (brałam clo) w czerwcu skończę 27 lat a przewidywany termin porodu to 22/23 marca i już wprost nie mogę się tego doczekać :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Magda, mieszkam pod Warszawą. To moja 3 ciąża, z pierwszej mam córę, z której jestem dumna jak nie wiem co, drugie dziecko straciłam rok temu w 13 tygodniu ciąży. W tę ciążę zaszłam w 2 cyklu starań jak tylko udało się wyregulować hormony tarczycowe.
    Mój termin porodu to 22 marca a w czerwcu kończę 33 lata.

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja jestem z okolic Szczecina. Mam 33 lata, chociaż tak jak pisze AniaBania nie czuję się na tyle :)
    To moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 6 tygodniu. Po trzech cyklach udało się. Termin porodu połowa sierpnia 2013 :)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Anetta, pochodze z okolic Poznania a od 8 lat mieszkam na stale w Hamburgu. Mam 35 lat ( dopiero gdy pisze ta cyfre to sobie to uswiadamiam ). To moja druga ciaza, piersza - pozamaciczna ( maj 2011, wykryta w 12 tc, w ciezkim stanie trafilam na stol operacyjny).
    O ta ciaze staralismy sie 8 miesiecy, 9 ( pierwszy na ovufriend ) miesiac stal sie naszym szczesliwym :-)))))
    Moj termin porodu to 15 kwietnia ale ze wzgledu na komplikacje cc bedzie przeprowadzone okolo 35/36 tc ( czyli pierwszy lub drugi tydzien marca- dokladna date i godzine dowiem sie 13 lutego )

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w lipcu skończę 27 lat, to nasza pierwsza ciąża i pierwszy udany cykl starań :) Jesteśmy z Krakowa. No i termin na 4.06 :D I mam na imię Marta. A, no i w brzuchu siedzi Jasiu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2013, 19:09

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki.a ja jestem z czestochowy.hehe.to pierwsza cykl staran zakonczony ciaza:-)mam 28lat i mam na imie patrycja.nie bylo widac kto tam siedzi w brzuszku ale wydaje mi sie ze bedzie kawal chlopa.heh.przekanam sie za kilka tygodni.

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 1 lutego 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie tu prawie jak dziecko :) Mam 21 lat i mieszkam w Niemczech. Udalo nam sie zajsc w ciaze za pierwszym razem. Plec dziecka lekarka chce powiedziec dopiero po 20 tygodniu, wiec narazie nic nie wiem, chociaz patrzac na moje pryszcze na twarzy przyzwyczajam sie do mysli o dziewczynce.
    Termin wedlug Ovu: 5 sierpnia, wedlug lekarki na poczatku 4 sierpnia i po ostatnim USG 31 lipca (to tego terminu sie nie przywiazuje jakos sprecjalnie) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy będę mogła do was się do was dopisać . Mam na imię Iwona i mam 25 lat , jak BellaRosa także mieszkam na Lubelszczyźnie , wcześniej mieszkałam w woj. Mazowieckim . Moja pierwsza ciąża na pewno nie była planowana ale nie żałuję że mam synka , jest dla mnie całym światem , druga moja ciąża była już planowana ale dopiero jak Grześ podrośnie jak będzie w gimnazjum , ale stało się że wcześniej i nie żałuję tego , a trzecia moja ciąża to była dla nas samych prawdziwą niespodzianką . Mojego synka Grzesia urodziłam na tydzień przed terminem planowany termin porodu miałam na Święta Bożego Narodzenia . Grześ mój urodził się 15.04.2004 roku Marysię naszą córeczkę urodziłam po terminie na dzień przed moimi urodzinami . Marysia nasza urodziła się 4 maja 2011 roku .. Gabrysię naszą córeczkę urodziłam także przed terminem , a termin przewidywanego porodu miałam na 26 maja , a Gabrysia przyszła na świat 20 maja 2012 roku .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej- witam wszystkie dziewczyny :) jestem Monika, mieszkam w Toruniu. W tym roku skoncze 33 lata (pazdziernik) To moja pierwsza ciaza o ktora staralismy sie 13 cykli ( dwa ostatnie z ovufriend). dzieki obserwacjom i pomocy medycznej (Clostilbegyt i badanie hsg) mimo wysokiego FSH (wahania miedzy 11 a 17!)oraz lysienia plackowatego i Hashimoto wreszcie sie udalo!! :) :) Plci dziecka jeszcze nie znam ale jak tylko sie dowiem to sie z Wami podziele wiadomoscia:) Termin porodu ok 29 lipca. Pozdrawiam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 18:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo nas :) szczęśliwego rozpakowania dla wszystkich ;)

    Anette, martek lubią tę wiadomość

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 1 lutego 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka wrote:
    hej, ja jestem z okolic Szczecina. Mam 33 lata, chociaż tak jak pisze AniaBania nie czuję się na tyle :)
    To moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 6 tygodniu. Po trzech cyklach udało się. Termin porodu połowa sierpnia 2013 :)

    Ja też jestem spod Szczecina- z Nowogardu konkretnie. W październiku skończę 31 lat- jest to moja pierwsza ciąża, udało nam się po 4 cyklach i bardzo przeżywałam wcześniejsze niepowodzenia, które jak się okazało, spowodowała moja niedoczynność tarczycy. Jesteśmy w 16 tygodniu i niestety zaczęły nam się teraz jakieś małe kłopoty z ciążą. Mamy jednak nadzieję ,że szczęśliwie dobrniemy do drugiej połowy lipca, bo termin mam pomiędzy 18 a 22 lipca 2013:) Co do płci- to pani dr twierdzi, że w 70% to chłopiec a nam jest to obojętne - oby zdrowo i szczęśliwie się urodziło:)

    Sprostowanie- noszę pod sercem córkę i ciąża nie przebiega książkowo, po usg połówkowym wiemy, ze mała ma wodonercze obustronne i małe " niedociągnięcia" neurologiczne- teraz możemy tylko czekać i liczyć że czas będzie działał na jej korzyść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 15:23

    Adka, Anette lubią tę wiadomość


  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 3 lutego 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , nazywam się Patrycja mam 21 lat , jestem z woj.Opolskiego. Zajść w ciąże staraliśmy się pół roku. Termin porodu mam na 28 sierpnia w dzień moich Imienin :) Mam nadzieję ,że będzie dziewczynka :)

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 4 lutego 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) szczęśliwie i ja dołączam do Waszego grona. Mam 31 lat, jestem z lubelszczyzny. W marcu ubiegłego roku straciłam swoją pierwszą ciążę. Po 10 cyklach starań udało się zajść w kolejną. Od 6 cykli zażywałam duphaston (w dlaszym ciągu kontynuuję), od cyklu w którym się udało zaczęłam zażywać lek na tarczycę Letrox w związku z podwyższonym TSH. Na ovufriend jestem od 4 cykli, a przez 3 ostatnie cykle używałam testów owulacyjnych dodatkowo wspomaganie witaminkami Femibion a mój M łykał Salfazin. Termin wg ovufriend mam na 27.09.2013

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2013, 17:03

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ