X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zylaki sromu- zylaki warg sromowych
Odpowiedz

Zylaki sromu- zylaki warg sromowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myynah Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jest moja druga ciaza i w pierwszej pojawily mi sie zylaki na wardze sromowej tydzien przed porodem - porod zakonczony cesarka ale z innego powodu podczas kilku godzin porodu naturalnego.
    Teraz pojawily mi sie na tej samej wardze juz w 20 tyg ciazy!!!!
    Czy ktoras tak miala ?? Zastanawiam sie czy duzo sie to pogorszy w coagu nastepnych 20 tyg?! Ja teraz jestem w 22 tyg i widze ze sie powiekszaja i az strach pomyslec co to bedzie za 5-10 czy 15 tygodni!!

    Myynah
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ