BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Zrosty po zastrzykach z heparyny
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Gwiazdka86
Koleżanka
Postów: 85
12

Wysłany: 21 marca, 13:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na guzki/zrosty po zastrzykach z heparyny? Od 3 miesięcy robię codziennie zastrzyki w brzuch i od kilku tygodni , po każdym wkłuciu pojawia mi się taki twardy podskórny guzek. Wcześniej tego nie było... Jak tak dalej pójdzie to nie będę się już miała gdzie kłuć

Starania od 09.2018
05.2019 - Aniołek 3.5 mm(6 tc)
07.2020 - Aniołek 3.5 mm(6 tc)

Aaasti
Przyjaciółka
Postów: 71
65

Wysłany: 21 marca, 15:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Możesz spróbować kłuć się w uda, ale jeśli masz takie coś po każdym wstrzyknięciu, chyba warto byłoby się skonsultować z lekarzem. Może jest to jakaś reakcja alergiczne na dany preparat i trzeba go zmienić?



Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)