X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Żółta wydzielina, upławy
Odpowiedz

Żółta wydzielina, upławy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    przy oddawaniu moczu na papierze znalazłam żółtą maź o konsystencji musu, lekko nieprzyjemny zapach, brak swędzenia, bólu. Czy to normalne? czy to może być groźne?? Czy ktoś tak miał? Jestem w 19tc3d do tej pory bez powikłań ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 14:40

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś to sprawdzić bo może to być infekcja tym bardziej jak nieprzyjemną ma woń. Przy infekcji nie musi koniecznie boleć czy też swędzieć, może wręcz przebiegać bezobiawowo.Infekcje w ciąży są niebezpieczne, ja radzę to jak najszybciej sprawdzić
    Ps. Zwracaj uwagę czy podobne tematy już nie istnieją, bo często już są i niepotrzebnie zaśmieca się forum.
    Spokojnej ciąży życzę i pozdrawiam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 17:32

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • cukiereczek Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej to skonsultowac z lekarzem, w ciazy zbalosci o zdrowie nigdy nie za wiele! jesli chcesz troche poczytac o infekcjach intymnych moge polecic ci stronke ***

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 kwietnia 2016, 11:42

    osładzać życie:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ