X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zmniejszanie piersi
Odpowiedz

Zmniejszanie piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 28 listopada 2022, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś żałuje zmniejszania? Podobno jeszcze gorzej niż powiększanie

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 29 listopada 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmniejszalam + lift. Bol 7/10 da sie przezyc, bylo to w zeszlym roku w Sierpniu, cięcia jeszcze trochę widoczne .
    Przenieśli wyżej sutki, aczkolwiek jeśli chodzi o kształt to jest jak normalnej piersi, żadne „bomby” , zjechałam z G na DD i jest cacy - jestem bardzo zadowolona :)
    https://www.raczkowska.pl/zmniejszanie-piersi

    Zmniejszałam piersi u doktor Raczkowskiej, świetna specjalistka od takich zabiegów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2022, 07:06

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ