X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje zmniejszajacy sie brzuch?
Odpowiedz

zmniejszajacy sie brzuch?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anuszka1986 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 6 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pomozcie, bo nie wiem co o tym myslec. Spotkanie z polozna mam dopiero za kilka dni ale nie daje mi spokoju jedna dziwna rzecz. Jestem w 17 tyg ciazy. niecale 2 tygodnie temu pojawil sie brzuszek ciazowy, a wlasciwie taka kuleczka pod pepkiem, ktora moge schowac w rece. Prowadze foto - kalendarzyk ciazowy i... niestety brzuch nie tylko nie urosl ale wrecz sie zmniejszyl! Zdjecie robie jest z rana jeszcze przed sniadaniem wiec nie ma mozliwosci zeby to bylo wzdecie. Rowniez waga mi spadla jakies 0,7 kg. Jestem juz po poronieniu zatrzymanym ale to bylo w 14 tyg ciazy wiec brzuch mi jeszcze wtedy nie wyszedl. Czy tez tak mialyscie i jest to zwiazane np ze zmiana pozycji dzidziusia?

  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 6 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest to też związane ze zmianą pozycji dzidzi bo ma dużo miejsca i często się przekręca tak tez miałam i panikowałam byłam u lekarza i uspokoił mnie i z rana w tych tygodniach miałam mniejszy brzuszek przed jedzeniem ale waga mi nie spadła więc do pewności i spokoju bym skonsultowała to z lekarzem.

    Koniczynka30 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Anuszka1986 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 6 lipca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Diablo,
    uspokoilas mnie troche. Waga mi sie czesto waha wiec poobserwuje, a jutro z rana zadzwonie do poloznej i postaram sie przyspieszyc wizyte. Dam znac jak sie wyjasni

    pozdrawiam

  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 6 lipca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Twoim tyg ciąży dzidzia będzie jeszcze bardzo dużo razy zmieniać położenie mój długo na skos był ułożony. będzie dobrze :) daj znać po wizycie

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Anuszka1986 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 8 lipca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam do przychodni i mam wizyte przesunieta na jutro... hmmm tyle ze bez USG, no coz lepszy rydz niz nic, zobaczymy co powie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze rano mam mniejszy brzuch, a wieczorem jakos sie powieksza, chyba dziecko sie inaczej uklada, ale daj znac co i jak tam u ciebie.

  • Anuszka1986 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 11 lipca 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez tak mam ale wieczorem mam wiekszy bo jem w ciagu dniai mnie wzdyma, zapomnialam dac znac. W srode milam wizyte i z dzieckiem wszystko w porzadku, nie mialam usg ale polozna osluchala serca. Dzieki Wam tutaj bylam spokojniejsza, alw wizyta byla taka kropka nad "i". Dziekuje dziewczyny :)

    Diablo lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ