X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zły wynik usg genetycznego.
Odpowiedz

Zły wynik usg genetycznego.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis robiłam usg genetyczne + pobrano mi krew do testu pappa, jest 15t+5d, badanie robione później, ponieważ ciąża jest młodsza o ponad dwa tygodnie.
    Jestem po jednym wczesnym poronieniu, teraz wierzyłam, że będzie ok.
    Badanie usg wykazało, że dziecko ma prawdopodobną przepuklinę przy dolnym odcinku kręgosłupa, pani dr nie spodobał się tez obraz w czaszce.
    Stwierdziła, że może to być wada genetyczna albo wada powstała na skutek niedoborów kwasu foliowego.
    Kwas od dawna suplementowałam w postaci łatwo przyswajalnego folianum więc nie wiem jak to możliwe.
    Jestem załamana, to jak wyrok, nie wiem co robić. Oszaleje czekając na wyniki testu pappa :( Później od razu chcemy zrobić amniopunkcję, To jest jak dla mnie już teraz jak wyrok, nie wiem co będzie dalej i co o tym myśleć. Dr pocieszyła mnie, że pomyłki się zdarzają, że to jeszcze nie przesądza w wszystkim, ale ja juz nie jestem w stanie myśleć o tym bez czarnowidzenia.
    Może jest ktoś, kto miał podobnie i pocieszy, że jednak z dzieckiem okazało się wszystko ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 13:21

  • zeberka2018 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie rozwazaliscie testow nipt? czemu od razu amnio?

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taką propozycję dostałam od lekarki, która badała mnie w szpitalu.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecic rewelacyjnego genetyka od trudnych przypadkow z Łodzi.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, zaprosiłam Cię do przyjaciółek, napisz do mnie prosze priv.

  • zeberka2018 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    Taką propozycję dostałam od lekarkz i, która badała mnie w szpitalu.

    tez chcialabym podpytac o tego genetyka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ