BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > złe wyniki pappa/ bardzo dobre wyniki usg
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

reniad.
Debiutantka
7

Wysłany: 10 grudnia 2019, 20:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie :)

Miałam dzisiaj badania prenatalne 13w6d, podczas których Pani Doktor zachwalała wszystko co widziała na monitorze, wszystko w normie, super i w ogóle.. Ucieszyłam się, biorąc pod uwagę, że od początku ciąży problemy- krwiak podkosmówkowy, poronienie zagrażające, mocne plamienia z krwią, zażywane leki duphaston, lutinus i leżenie.. krwiaka na usg dzisiaj nie było widać, łożysko w górze.. ponieważ mam 35 lat zalecili test pappa, po usg i wpisaniu parametrów okazało się, wyniki białka niecałe 0.36 MoM i mina Pani doktor i już ciśnienie mi wzrosło... w poprzednich dwóch ciążach miałam nadciśnienie, w drugiej ciąży dodatkowo cukrzycę.. Nie wiem co robić w takiej sytuacji, na co się decydować i czy mam się czego obawiać... ktoś był w podobnej sytuacji? czy ktoś brał równocześnie duphaston i acard?

reniad.

Yoko
Znajoma
19

Wysłany: 13 grudnia 2019, 19:31
Cytuj | (1) | Zgłoś
U mnie było niskie pappa i beta, usg prawidłowe. Ryzyko wysokie wszystkich trisomii. Najwyższe t18 1:109. Podwyższone ryzyko porodu przedwczesnego, iugru. Urodziłam zdrowego synka w 38hbd. W ciąży brałam acard.

abbigal lubi tę wiadomość

1t1y38r.png
3fwjw70.png

Smutnamiss
Autorytet
327

Wysłany: 18 grudnia 2019, 14:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ryzyko zd 1;66 usg super poza tachykardia ktora w 15 tyg ustapila (bylo 181 min), potem usg caly czas wzorowe, dwa echa serca na Agatowej wzorowe, panorama niskie ryzyko. Beta 6 mom papa 0,5 zdrowa córeczka urodzona przez cc w 37 tyg. W ciazy wielowidzie i cukrzyca. Po porodzie echo ujawnilo drobne wady serduszka typu niedomykalnosc zastawki, otwór owalny w serduszku, tetniak miedzykomorowy. Na ostatnim echu serca wady prawie ustapily do kontroli mamy jak mala bd miec rok

27a73b5519.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)