X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Złe przepływy tętnicze w pępowinie
Odpowiedz

Złe przepływy tętnicze w pępowinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 26 października 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Obecnie u mnie 35+0. 4 dni temu na wizycie kontrolnej i swojego lekarza podczas iść wyszły że są nieprawidłowe przepływy tętnicze w pepowinie. Skierował mnie do szpitala. Leżała 3 dni non stop ktg, 2 razy sprawdzane przepływy. Uznali że wszytsk o jest w porządku. Dodam że dziecko jest owiniete pepowina.
    Czy któraś spotkała się z taka sytuacja? Jestem przerażona... :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ