X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zgaga/zapalenie zaladka
Odpowiedz

Zgaga/zapalenie zaladka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maczka32 Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jestem teraz w 22tyg. Chcialam zapytac czy wy takze macie problemy z nadkwasota w ciazy ? Bardzo czesto mam zgage. Staram sie przestrzegac diety jednak to nie pomaga... w czwartek zrobilo mi sie takie zapalenie ze wyladowalam w szpitalu pod kroplowkami. Zaczelo sie niewinnie wlasnie od pieczenia w zaladku dwa dni pozniej bol byl juz nie do wytrzymania. Malo tego promieniowal na plecy. Czy mozecie mi cos doradzic? Moze ktoras z wam ma podobny problem ? Boje sie ze to sie powtorzy

    1ed43c20c0ac72a613f930d07ca73df9.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 1 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maczka32 . Ja tez miałam w pierwszej ciąży miałam problem ze zgaga ale po renni przechodzilo,czasami mleko pomagali:).
    No mnie aż tak nie dokuczala by byl szpital.Może cos innego Ci poszkodziło??
    Zgaga to jest taka ze niestety im większa ciąża tym bardziej sie nasila :(

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaviscon, essentiale forte i dieta lekkostrawna. Od pobytu w szpitalu w grudniu także z zapaleniem i przestrzeganiem rygorystycznym diety - nic sie nie dzieje

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ