X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zespół Hiperstymulacji w ciąży
Odpowiedz

Zespół Hiperstymulacji w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 6 października 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w tym samym dniu w którym dowiedziałam się o ciąży ( pozytywny test) dowiedziałam się, że mam hiperstymulację. Brzuch bolesny i wielki, wody wnim podobno dużo, 5 torbieli, i jajniki miały w usg ostatnim 8x5cm. Miała któraś z Was to w ciąży? Jak was leczyli? Ja dostałam dupka 3x2, cyclogest 1x2 i clexane 80. Brzuch nie maleje, kiedy Wam to przeszło? Do szpitala kazali się zgłosić jeśli będę miała duszności. Nie mam więc nie idę. Ale czy to samo przejdzie? Bardzo boję się o dzidzię :(

    7u229jcgzsq578gy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ