X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zbyt częste usg
Odpowiedz

Zbyt częste usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    Jestem w 11 tc i od samego początku mam problemy.
    Duża torbiel na jajniku,plamienie, krwawienie w związku z krwiakiem :(
    Z tego powodu miałam już 12 usg:( martwię się ze to dużo. Piszcie czy u Was tez tyle było

  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 19 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.facebook.com/mamaginekolog/posts/652581308234466:0

    Polecam przeczytać :)

    Ja z racji ciąży zagrożonej (w tym też krwiaka) miałam 6 usq do tej pory i też już słyszałam opinie od starszej położnej w szpitalu, że tylko krzywda to dla dziecka. Ja w to nie wierzę ;)

    Jedynie co na moją logikę to to, że sonda dopochwowa i badanie gin. mogłoby podrazniac same wnętrze pochwy, jeżeli masz mocno ukrwione. Ale nawet to to tylko pochwa,a nie macica, gdzie jest dzidzia.

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita wrote:
    https://m.facebook.com/mamaginekolog/posts/652581308234466:0

    Polecam przeczytać :)

    Ja z racji ciąży zagrożonej (w tym też krwiaka) miałam 6 usq do tej pory i też już słyszałam opinie od starszej położnej w szpitalu, że tylko krzywda to dla dziecka. Ja w to nie wierzę ;)

    Jedynie co na moją logikę to to, że sonda dopochwowa i badanie gin. mogłoby podrazniac same wnętrze pochwy, jeżeli masz mocno ukrwione. Ale nawet to to tylko pochwa,a nie macica, gdzie jest dzidzia.




    Dużo mama ginekolog miała usg. U Ciebie 6 a u mnie 12. To jednak jest różnica :(

  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 19 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jednak myślę, że lekarz wie co robi i skoro sam funduje Ci tyle usg to znaczy, że tyle trzeba :)

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita wrote:
    Tak, jednak myślę, że lekarz wie co robi i skoro sam funduje Ci tyle usg to znaczy, że tyle trzeba :)
    No właśnie planowe to ja miałam 2 wizyty u mojego lekarza i jedna nadplanowa
    4 usg w jednym szpitalu i 5 w drugim. I te usg codziennie przez 3 dni i tak 3 razy

    Maja21 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ