X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zapalenie ślinianek
Odpowiedz

Zapalenie ślinianek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • panda80 Autorytet
    Postów: 335 244

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny Przeszukałam forum , ale nie znalazłam takiego tematu. Czy któraś z Was miała kiedyś zapalenie ślinianek? Mi do zakażenia pęcherza doszło właśnie zapalenie ślinianek. Bardzo spuchłam i mimo brania antybiotyku nie widzę wyraźnej poprawy. W dodatku w okresie świątecznym lekarze mają wolne, na SORze rozkładają ręce i już nie wiem co robić :(

    zem39vvjscbr7v2w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ