X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Za male dziecko do wieku ciąży
Odpowiedz

Za male dziecko do wieku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Zakladalam juz kilka wątków, niestety ciagle jest cos nie tak ze wzrostem mojej coreczki. 2,5 tygodnia temu była z ogolna wagą o 6 dni tylu, miala o tydzien za małą główkę, nozki, brzuszek prawie jak na wiek ciazowy. Jeszcze nie bylo powodu do niepokoju.
    Poszlam dzisiaj na wizyte, liczac że nadrobi, niestety jest juz 10 dni do tylu, w 24t4d wazy ok. 600gram, jej glowka jest juz 10 dni do tylu, nozka 2 tygodnie, brzuszek kilka dni. Za 2 tygodnie mam wrocic na ponowne pomiary, bo lekarz powiedzial ze trzeba to obserwowac, no nawet jeśli to początki hipotrofii to i tak niewiele da sie zmienic bo od początku ciazy jestem na acardzie i na heparynie. Zresztą przepływy sa w normie i niewiadomo czemu jest taka mała. PLyn owodniowy w normie. Wszystkie organy w normie.Jestem zalamana po tej wizycie. Czy ktoś mial taki przypadek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krasnalowa odpisalam Ci na watku o hipotrofii. Pozdrawiam

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa nie wiem czy to coś wniesie i czy to coś da, co napiszę, ale skup się na jedzeniu posiłków, które zawierają dużo białka, one mogą zwiększać masę dziecka.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    krasnalowa nie wiem czy to coś wniesie i czy to coś da, co napiszę, ale skup się na jedzeniu posiłków, które zawierają dużo białka, one mogą zwiększać masę dziecka.
    Tak, przeczytalam wlasnie gdzies o tym jedzeniu bialka i od ostatniej wizyty jadlam go naprawde duuuzo i niestety nie bylo lepiej, a wrecz gorzej:-(

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krasnalowa, a jakie witaminy suplementujesz, jeśli suplementujesz?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatal duo, metylowany kwas foliowy, magnez+b6, żelazo, ostatnio zaczelam brac l-arganine bo tez czytalam ze pomaga na przepływy.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteś dobrze obstawiona.
    Kurcze, najbardziej dziwne jest to, że przepływy w normie.. zwykle tam leży problem. Może malutka po prostu będzie drobnym dzieciątkiem? Dopytywałaś się ile ważyły dzieci po porodzie w Twojej najbliższej rodzinie?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dopytywalam. Wiem tylko ze ja wazylam 3300 czyli tak normalnie. Mi to obojetne ile bedzie wazyc i mierzyc. Moze nawet byc krasnoludkiem. Byle zdrowym

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ