X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysokie tętno płodu w 10 tygodniu
Odpowiedz

Wysokie tętno płodu w 10 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annbra Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziś byłam na wizycie kontrolnej. Okazało się, że maluch urósł jednak lekarza zaniepokoiło wysokie tętno maluszka 186, powiedział, że jest o 10 jednostek za duże. Jestem na początku 10 tygodnia (9 tyg 0 dni).
    Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Jak to wpłynęło na dzieciaczki? Jestem podłamana...

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 36

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, możesz mi powiedzieć jak dalej rozwinęła się Twoja sytuacja? Ja mam w 11 tyg. 173, w 12 174. Lekarz nic nie mówił, ale trochę mnie to niepokoi. Chętnie dowiem się jak to się dalej u Ciebie potoczyło.

  • Betsi41 Koleżanka
    Postów: 83 7

    Wysłany: 22 lipca 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bold wrote:
    Hej, możesz mi powiedzieć jak dalej rozwinęła się Twoja sytuacja? Ja mam w 11 tyg. 173, w 12 174. Lekarz nic nie mówił, ale trochę mnie to niepokoi. Chętnie dowiem się jak to się dalej u Ciebie potoczyło.
    U mnie też powyżej 170 na prenatalnych. Potem się unormowało. Robiłam echo serca- wszystko ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ